.

.

Boann BNYBF-M05-3S Хајди 304 тапа за бања од не'рѓосувачки челик, 13,8 “

Boann BNYBF-M05-3S Хајди 304 тапа за бања од не'рѓосувачки челик, 13,8 “

DEN 2.33

Износ
Залиха

Т304 тапа од не'рѓосувачки челик (анти-кара/корозија). Конфигурација на мијалник со 1 дупка и рачка со единечна рачка. 100% слободно олово. Касети за керамички диск без капка за мазно и долготрајно работење. 5 -годишна гаранција на производителот. Тапата за бања „Boann Heidi“ има дизајн на рак и уникатен висок профил за елегантен, минимален изглед. Како и сите тапани на Boann, тапа за бања Хајди произведува вода без олово и е изработена од цврст не'рѓосувачки челик од хируршко ниво. Користењето на материјалот T304 одделение е поскап од другите оценки затоа што е повисок квалитет, што е и причината зошто е потрајни. Оваа премиум оценка од не'рѓосувачки челик генерално се користи во опрема што бара поголема јачина и издржливост како кај автомобилите и машините. За разлика од другите чешми, 304 материјал од не'рѓосувачки челик е 100% без олово. Тапа на Boann Heidi вклучува додатоци за инсталација, топла и ладна вода линии и упатство за инструкции за инсталација.

Карактеристики

Производи во категоријата