.

.

Ciencia Barion Sink Faucet Black Wallид од бања Месинг за бања со двојна рачка миксер Допрена, BB6083B

Ciencia Barion Sink Faucet Black Wallид од бања Месинг за бања со двојна рачка миксер Допрена, BB6083B

DEN 1424.00

Износ
Залиха

360 ° Ротирачки тапа за мијалник на садот за миење садови : Дизајн на ротација на 360 °, угостителски на вашите барања за внес на вода од различни агли, лесен за употреба. Тапа за мијалник со бања со 2 рачки : Инсталација со две рачки со три дупки за без напор на проток и контрола на температурата на водата. Faucet wallид : theидот поставена тапа за бања е за изглед на резолуција и употреба со мијалници за бања во стил на брод. Црн миксер Допрете : Цврста конструкција на телото на кастинг со матна црна завршница, оваа тапа на сливот може да одолее на дневни гребнатини, корозии и оцрнување. Тапа за бања топла и ладна : тапа за садови за бања со груба вентил, не треба да ја купувате грубата во вентилот одделно. Добредојдовте во Ciencia, вашето задоволство е нашата главна цел! Оваа тапа за мијалник за бања со мазна заоблена, две карактеристични рачки на рачката за удобно работење го подобрува допирот на естетската привлечност кон оваа тапа за мијалник на wallидот. Зачудувачки е стилски! Стандард за карактеристики 1/2 "САД (1/2 NPT) водоводни врски, лесна инсталација за зачувување на човекот-час трошоци за време на инсталацијата керамички диск вентили ги надминуваат стандардите за долговечност во индустријата, обезбедувајќи трајни перформанси за животниот вид на производ на производот Име на производи : faucид црна бања тапа за тапаци Материјал : Месинг тапа завршница : мат црн број на рачки : 2 број на дупки : 3 Вода Остана : топла и ладна инсталација Метод : Wallид монтиран Што е во кутија?

Карактеристики

Производи во категоријата