.

.

ЦИВИК 7,8 Стапки Пвц Смрека Вештачка Елка, Собрани Снежни Украсени Дрвја Преклопливи За Внатрешен Божиќен Новогодишен Празник-210 СМ

ЦИВИК 7,8 Стапки Пвц Смрека Вештачка Елка, Собрани Снежни Украсени Дрвја Преклопливи За Внатрешен Божиќен Новогодишен Празник-210

DEN 7439.84

Износ
Залиха

Стоејќи на 7,8 стапки, Оваа Елка Со Шарки е привлечен Додаток во Секоја Просторија за време на Празниците. Гранките лесни за пената Се Покриени Во 1346 Совети за Создавање Илузија на Вистинска Смрека Со Полно тело. Цврстата преклоплива стел основа обезбедува стабилност за да го одржите вашето дрво високо и да спречите кршење. Собрани бело на зелено дава елегантен изглед. Лесно склопување-телото на дрвото се дели на 4 различни делови со метални шарки за да се овозможи лесно склопување, Демонтирање и складирање. Опис Уживајте Во Изгледот На Традиционалната Новогодишна Елка, Дури И Кога Имате Малку простор. Оваа Класична Елка Неосветлена Со Бор Доаѓа Со Издржлива Метална Основа Која може да Помогне Да Го Издржите Дрвото Исправено Внатре или Надвор од Вашиот Дом и Ќе Додаде Топло, Празнично Чувство на Секој амбиент. Добредојдовте На Ова Дрво Во Вашиот Дом и Уживајте Во Неговата Убавина За многу Празници што Доаѓаат! Сосема Нов И Висококвалитетен Лесен За Поставување И Складирање-Доаѓа Во Делови, Гранките Може Да Се Преклопат Издржлив Држач За Да Помогнат Да Се Потпре Дрвото Едноставен Дизајн Во Зелена Боја За Да Се Имитира Вистинска Елка Металните Стапала Обезбедуваат Заштита На Подот Совршени И За Внатрешна И За Надворешна Декорација Одлично Чувство За Секој Setting.br> Спецификации Боја : Зелен Материјал На Гранка : Пвц Материјал На Штанд : Висина На Метално Дрво : 7,8 Стапки (Од Основата На Држачот До Врвот на Дрвото) Број На Совети : 950 Совети Тежина : Вклучен Е Околу 9 фунти Пакет : 1 X Елка 1 X Штанд.

Карактеристики

Производи во категоријата