.

.

Велосипедска Скулптура Масичка Елка 1,6 стапки Мала Новогодишна Елка СО LED Светла и USB Diy Мини Елка За Украс За Домашна Градинка На Маса

Велосипедска Скулптура Масичка Елка 1,6 стапки Мала Новогодишна Елка СО LED Светла и USB Diy Мини Елка За Украс За Домашна Градинка

DEN 2.67

Износ
Залиха

Нашата Мини Елка Со Светла Може Да Украси Мали Простори За Лесно Да Создаде Божиќна Атмосфера За Собата На Вашите Мали Деца. Оваа Мини Елка Е Совршен Додаток На Вашите Празнични Украси, Правејќи Го Вашиот Дом Полн Со И Среќа. Со Прелит Гранките, Треба Да Ги Прилагодите Гранките За Да Ја Направите Мини Елката Пополна И Да Закачите Украси. Со Прелит Гранките, Треба Да Ги Прилагодите Гранките За Да Ја Направите Мини Елката Пополна И Да Закачите Украси. Лесен За Употреба И Складирање - На Мини Елката И Требаат USB Или Bat Батерии (Не Се Вклучени) Потребни за Да Дадат Долготрајна Осветленост. Лесен За Употреба И Складирање - На Мини Елката И Требаат USB Или Bat Батерии (Не Се Вклучени) Потребни за Да Дадат Долготрајна Осветленост. Практични Гранки и Претходно нанижани Лед-Жични Светла За Да Овозможат Лесно Поставување и Расклопување. Со Индивидуално Изработени Совети За Гранки, Оваа Мини Елка Со Полно Тело е Шармантна како И Вистинската. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате. Велосипедска Скулптура Масичка Елка 1,6 стапки Мала Новогодишна Елка СО LED Светла И USB Diy Мини Новогодишна Елка За Украс За Домашна Детска Градинка На Маса, 1,6 стапки Мала Новогодишна Елка СО LED Светла И USB, DIY Мини Елка ЗА Врв На Маса, Канцеларија, Дом, R765 Материјал : Боја : Како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. Датум Божиќ Украс Комплетен Украс Во Собата И Украс Поштар Украс Украс Во собата Со Топпер Мали Стакло Божиќ Топки Божиќ Украс Подарок Божиќ Топката Постави Поштенски Украс Божиќ Украс Во собата. Нашата Мини Елка Со Светла Може Да Украси Мали Простори За Лесно Да Создаде Божиќна Атмосфера За Собата На Вашите Мали Деца. Самостојна Декорација На Новогодишна Елка-Мини Елката Е Задолжителна За Божиќ. Мини Елка-Зголемете Ја Убавината и Осветлете Го Вашиот Дом со Оваа Мини Елка Висока 2 СТАПКИ/20 Инчи. Дизајнот На Снег И Светла Ја Прави Мини Елката Да Ја Исполни Вашата Спална Соба, Кујна, Канцеларија Со Празнично Расположение. Оваа Мини Елка Е Совршен Додаток На Вашите Празнични Украси, Правејќи Го Вашиот Дом Полн Со И Среќа.Самостојна Декорација На Новогодишна Елка-Мини Елката Е Задолжителна За Божиќ. Дизајнот На Снег И Светла Ја Прави Мини Елката Да Ја Исполни Вашата Спална Соба, Кујна, Канцеларија Со Празнично Расположение. Издржлива Мини Елка - Листа За Декор На Мини Новогодишна Елка На Маса Вклучува 20 Инчи Мала Елка, Сребрен Лак, Топки, ЛЕД Лесна Жица, Сребрен Врв На Дрво и Основа За Вреќи Со Вреќи. Практични Гранки и Претходно нанижани Лед-Жични Светла За Да Овозможат Лесно Поставување и Расклопување.

Карактеристики

Производи во категоријата