.

.

Бестојард Маса Мини Новогодишна Елка СО Орнаменти DIY ПРЕДВОДЕНА Божиќна Борова Декор Вештачки Божиќни Борови Дрвја Поставени Претходно Осветлени Трпезни Празнич?

Бестојард Маса Мини Новогодишна Елка СО Орнаменти DIY ПРЕДВОДЕНА Божиќна Борова Декор Вештачки Божиќни Борови Дрвја Поставени

DEN 288.80

Износ
Залиха

Претходно осветлена Вештачка Елка : Зголемете ја убавината и осветлете го вашиот дом со овие 1 пакет претходно осветлена вештачка Елка. Брзо и Лесно Склопување : Одврзете ги заплетканите гранки на дното, завиткајте го околу влоговите за да ги одржите дрвото и колците цврсто поврзани. Практичните гранки и претходно нанижаните лед-стринг светла овозможуваат лесно поставување и расклопување. Гранките лесно паѓаат на своето место, барајќи мала количина на дотерување за да се создаде целосен ефект. Божиќен Внатрешен И Надворешен Декор : со водоотпорната кутија за батерии, додадете шарм На Вашиот Божиќ внатрешен или надворешен простор со ова привлечно вештачко дрво. Можете да го прикажете на камин, централен дел на масата, полица за книги, ормар, трпезарија, кујна, дневна соба, бања итн. Претходно осветлена Вештачка Елка : Зголемете ја убавината и осветлете го вашиот дом со овие 1 пакет претходно осветлена вештачка Елка. Брзо и Лесно Склопување : Одврзете ги заплетканите гранки на дното, завиткајте го околу влоговите за да ги одржите дрвото и колците цврсто поврзани. Практичните гранки и претходно нанижаните лед-стринг светла овозможуваат лесно поставување и расклопување. Гранките лесно паѓаат на своето место, барајќи мала количина на дотерување за да се создаде целосен ефект. Божиќен Внатрешен И Надворешен Декор : со водоотпорната кутија за батерии, додадете шарм На Вашиот Божиќ внатрешен или надворешен простор со ова привлечно вештачко дрво. Можете да го прикажете на камин, централен дел на масата, полица за книги, ормар, трпезарија, кујна, дневна соба, бања итн. Опис Удобните гранки и претходно нанижаните лед - жични светла овозможуваат лесно поставување и расклопување. Гранките лесно паѓаат на своето место, барајќи мала количина на "дотерување" за да се создаде целосен ефект.Карактеристики-Материјал : Синтетички материјали-Боја : Црвена Големина : 60х18х8см-Божиќен Внатрешен И Надворешен Декор : со водоотпорната кутија за батерии, додадете шарм На Вашиот Божиќен затворен Или надворешен простор со ова привлечно вештачко дрво.- Претходно осветлена Вештачка Елка : Зголемете ја убавината и осветлете го вашиот дом со овие 1 пакет претходно осветлена вештачка Елка.- Можете да го прикажете на камин, централен дел на масата, полица за книги, кабинет, трпезарија, кујна, дневна соба, бања итн.Пакет Вклучувајќи 1 х постави елка.

Карактеристики

Производи во категоријата