.

.

ДЕКОРАЦИИ НА Масата ВО ЦЕНТАРОТ НА ПРЕТИЗУМ Божиќни Светки Гноми Украси На Дрвја Висечка Декорација Кадифен Рудолф со Led Диоди За Декорација На Новогодишна Елка До

ДЕКОРАЦИИ НА Масата ВО ЦЕНТАРОТ НА ПРЕТИЗУМ Божиќни Светки Гноми Украси На Дрвја Висечка Декорација Кадифен Рудолф со Led Диоди

DEN 3.33

Износ
Залиха

кадифен и светки. Изработени од светки, ткаенина и кадифен; гномите на новогодишната елка изгледаат одлично и допираат удобно. Живописна И прекрасна божиќна декорација На Кукли во топла атмосфера На Божиќ и фестивали. Гномите може да се закачат Во Елката, на вратата, каминот итн. за декорација, донесе среќа и на семејството. Исто така, може да биде одличен празничен подарок за ширење На Божиќ; оставете ги вашите пријатели да уживаат во радоста на фестивалот. Ние го проверуваме секое џуџе пред пакување и испорака. Сите проблеми со квалитетот, ве молиме слободно контактирајте со нас, нашиот сервисен тим ќе ви помогне да го решите вашиот проблем во рок од 24 часа. кадифен и светки. Изработени од светки, ткаенина и кадифен; гномите на новогодишната елка изгледаат одлично и допираат удобно. Живописна И прекрасна божиќна декорација На Кукли во топла атмосфера На Божиќ и фестивали. Гномите може да се закачат Во Елката, на вратата, каминот итн. за декорација, донесе среќа и на семејството. Исто така, може да биде одличен празничен подарок за ширење На Божиќ; оставете ги вашите пријатели да уживаат во радоста на фестивалот. Ние го проверуваме секое џуџе пред пакување и испорака. Сите проблеми со квалитетот, ве молиме слободно контактирајте со нас, нашиот сервисен тим ќе ви помогне да го решите вашиот проблем во рок од 24 часа. Опис Украси За Новогодишна Елка Висечки Гноми Светки Капа Кадифен Рудолф со Led Диоди За Декорација На Новогодишна Елка Карактеристики - Боја : како што е прикажано-Материјал : Кадифен И светки-Големина : 27,00 X5, 00 X5, 00cm/ 10, 61 X1, 97 X1, 97in-Изработени од светки, ткаенина и кадифен; гномите на новогодишната елка изгледаат одлично и допираат удобно.- Доживотна И прекрасна божиќна декорација На Кукли во топла атмосфера На Божиќ и фестивали.- Гномите може да се закачат Во елката, на вратата, каминот итн. за декорација, донесе среќа и на семејството.- Може да биде и одличен празничен подарок за ширење На Божиќ; дозволете им на вашите пријатели да уживаат во радоста на фестивалот. Пакет Вклучувајќи 1 х божиќ гном украс.

Карактеристики

Производи во категоријата