.

.

Додатоци За Дизајн на занаетчиска куќа, Сина, Н 3,1 х 3,0 инчи

Додатоци За Дизајн на занаетчиска куќа, Сина, Н 3,1 х 3,0 инчи

DEN 361.60

Износ
Залиха

Керамика. Големина : H8 x 7,5 см. Керамика. Големина : H8 x 7,5 см. Овој горилник за темјан има прекрасна шема на вител. Ова е горилник за темјан во стар стил совршен за оние кои сакаат да уживаат во автентичноста на нивниот темјан.

Карактеристики

Производи во категоријата