.

.

Сочен Ананас Тропски Елка Мат Водоотпорен Дрво Стојат Послужавник Тепих Под Елка Додаток За Заштита На Подот Одмор Дома Снабдување 28 Инчи

Сочен Ананас Тропски Елка Мат Водоотпорен Дрво Стојат Послужавник Тепих Под Елка Додаток За Заштита На Подот Одмор Дома Снабдување

DEN 2.67

Износ
Залиха

●Висококвалитетен Материјал●подлогата За Новогодишна елка е изработена од висококвалитетен полиестерски материјал, а површината е велур, кој е мек и удобен на допир. Задниот дел е изработен од алуминиумска фолија, која има добар водоотпорен и отпорен на влага ефект. Quound Заштита Q душеците на дрвјата можат да ги заштитат вашите дрвени подови и теписи од гребнатини, да ги оштетат вештачките И вистинските Новогодишни елки и да спречат истурените дамки од вода и нечистотија да го загадуваат подот. ①Повеќе Прилики.шармантната подлога не е погодна само за Божиќна декорација, туку и за домашна, внатрешна, надворешна и канцелариска декорација. Направете прекрасна декорација за вашата елка за божиќни празници дома, дневна соба, свадба, годишнина итн. ●Совршена Големина●дијаметарот на Заштитникот за Тепих За Новогодишна елка е 28,3 инчи, што е многу погодно за покривање на држачот за Новогодишна елка и цврсто поставување и држете го подот подалеку од борови иглички или сок. ● Здолниште Од дрво} исклучителниот дизајн на моделот го прави дрвото под подлогата да изгледа повеќе од обична подлога за дрво, можете да го користите и како традиционално здолниште од дрво. Направете го тоа моќен и празничен додаток на секоја празнична декорација. ●Висококвалитетен Материјал●подлогата За Новогодишна елка е изработена од висококвалитетен полиестерски материјал, а површината е велур, кој е мек и удобен на допир. Задниот дел е изработен од алуминиумска фолија, која има добар водоотпорен и отпорен на влага ефект. Quound Заштита Q душеците на дрвјата можат да ги заштитат вашите дрвени подови и теписи од гребнатини, да ги оштетат вештачките И вистинските Новогодишни елки и да спречат истурените дамки од вода и нечистотија да го загадуваат подот. ①Повеќе Прилики.шармантната подлога не е погодна само за Божиќна декорација, туку и за домашна, внатрешна, надворешна и канцелариска декорација. Направете прекрасна декорација за вашата елка за божиќни празници дома, дневна соба, свадба, годишнина итн. ●Совршена Големина●дијаметарот на Заштитникот за Тепих За Новогодишна елка е 28,3 инчи, што е многу погодно за покривање на држачот за Новогодишна елка и цврсто поставување и држете го подот подалеку од борови иглички или сок. ● Здолниште Од дрво} исклучителниот дизајн на моделот го прави дрвото под подлогата да изгледа повеќе од обична подлога за дрво, можете да го користите и како традиционално здолниште од дрво. Направете го тоа моќен и празничен додаток на секоја празнична декорација. Материјал : Полиестер (имитација супер мека + сунѓер + алуминиумска фолија) Големина : 72см/28,3 инчи Во дијаметар Одржување : оваа подлога за дрво е лесна за нега, не се пере, само исчистете ја локално кога ќе се извалка. Забелешка : 1. Поради методот на пакување, абсорбентната подлога за послужавник за дрво што ја добивте може да има мали набори. Можете да го навивате одреден временски период за да ги отстраните наборите. 2. Ве молиме потврдете ја големината на Вашата Елка пред да ја купите. 3. По Божиќ, можете да ја преклопите подлогата за дрво и да ја чувате следната година.

Карактеристики

Производи во категоријата