.

.

ДЕКИКА Исклучителни Божиќни Украсни Подароци, Божиќен Елф На Надувување, Елф Од 5 Стапки Со Сегашна Лер На Надувување Осветлете Го Божиќ Божиќ за Декорација На Двор

ДЕКИКА Исклучителни Божиќни Украсни Подароци, Божиќен Елф На Надувување, Елф Од 5 Стапки Со Сегашна Лер На Надувување Осветлете

DEN 1.33

Износ
Залиха

СУПЕР СВЕТЛИ LED СВЕТЛА ИЗГРАДЕНИ ВНАТРЕ : Надувување Божиќ Елф Отворено Украси Двор има око-фаќање светла чиста бела LED светла кои го прават да изгледа совршено секоја празнична ноќ!Разнесениот Божиќен Елф изгледа како вистински, совршен За божиќни украси на отворено. БОЖИЌНИ УКРАСИ НА НАДУВУВАЊЕ : 5 СТАПКИ Декорација На Надувување БОЖИЌЕН Елф ПРЕДВОДЕНА Од Светлината на ноќта на вештерките За Декорација на Дворот Во Дворот, Внатрешна Надворешна Градина За Ноќта На Вештерките Декорација На Домот Градина Семејство Реквизит Двор. ЛЕСЕН, УДОБЕН : Многу Лесен За Употреба И Лесно Складирање (Едноставно пуштете го воздухот и преклопете го). Сѐ Се Појавува за една минута! Супериорен Квалитет. Делукс Сет. Симпатичен Изглед : Божиќен Елф на надувување. Елфот ги привлекува детските очи на прв поглед. Покрај Божиќ, може да се користи како и секоја друга празнична декорација. Инсталиран во дворот за да уживате во одмор со вашето семејство и ширење атмосфера на среќа во вашите населби. Доколку имате какви било други потреби, ве молиме контактирајте не преку е-пошта, ние сме секогаш на ваша услуга, ви благодариме за покровителството и ви посакуваме среќен живот!. СУПЕР СВЕТЛИ LED СВЕТЛА ИЗГРАДЕНИ ВНАТРЕ : Надувување Божиќ Елф Отворено Украси Двор има око-фаќање светла чиста бела LED светла кои го прават да изгледа совршено секоја празнична ноќ!Разнесениот Божиќен Елф изгледа како вистински, совршен За божиќни украси на отворено. БОЖИЌНИ УКРАСИ НА НАДУВУВАЊЕ : 5 СТАПКИ Декорација На Надувување БОЖИЌЕН Елф ПРЕДВОДЕНА Од Светлината на ноќта на вештерките За Декорација на Дворот Во Дворот, Внатрешна Надворешна Градина За Ноќта На Вештерките Декорација На Домот Градина Семејство Реквизит Двор. ЛЕСЕН, УДОБЕН : Многу Лесен За Употреба И Лесно Складирање (Едноставно пуштете го воздухот и преклопете го). Сѐ Се Појавува за една минута! Супериорен Квалитет. Делукс Сет. Симпатичен Изглед : Божиќен Елф на надувување. Елфот ги привлекува детските очи на прв поглед. Покрај Божиќ, може да се користи како и секоја друга празнична декорација. Инсталиран во дворот за да уживате во одмор со вашето семејство и ширење атмосфера на среќа во вашите населби. Доколку имате какви било други потреби, ве молиме контактирајте не преку е-пошта, ние сме секогаш на ваша услуга, ви благодариме за покровителството и ви посакуваме среќен живот!. Карактеристики : - Елфот На надувување е изработен Од полиестер со висока јачина, кој е против рипови и солзи, одличното шиење ја подобрува издржливоста на декорацијата на надувување.- Со големина Од 1,5 метри Висина Божиќното Надувување Е совршено за надворешна или внатрешна употреба.- Вклучени се влогови, врски и вентилатор за воздух за брзо и лесно поставување. одвојте само неколку минути за да го поставите.- Нашите Божиќни надувувања се многу погодни за внатрешни работи, двор, градина, забава, украси За божиќни настани, украси во училница, Нова година и многу повеќе.Спецификација : Материјал : Полиестеркол : Бела Големина : Висина Од 180 см По Пакетот За Инфлација Вклучуваат : 1.2014 Божиќен Снежен Човек На Надувување 1.2014 Вметнете Вентилатор 2.2014 Јажиња 2.2014 Влогови 1.2014 Адаптер За Напојување.

Карактеристики

Material:
Polyester
Color:
White
Size:
180cm Height After Inflation
Package Include:
1Ãu2014 Christmas Inflatable Snowman:
1Ãu2014 Insert Blower:
2Ãu2014 Ropes:
2Ãu2014 Stakes:
1Ãu2014 Power Adapter :

Производи во категоријата