.

.

КСОЛАР 48 Инчен Голем Елка Здолниште Мат Сончогледи На Црно-Бело, Новогодишна Елка Украси За Зимска Забава Празник Нова година Со Ресни

КСОЛАР 48 Инчен Голем Елка Здолниште Мат Сончогледи На Црно-Бело, Новогодишна Елка Украси За Зимска Забава Празник Нова година

DEN 2.67

Износ
Залиха

?●Совршена Декорација На Домот} здолништето За Новогодишна елка ќе стане совршен украс за Вашите Новогодишни елки дома, училиште, продавница, канцеларија, супермаркет итн., идеален подарок за забави, загревање на куќата, Божиќни празници и нова година, само испратете го на вашите пријатели или семејства како подарок. ?●И Големи И Мали Димензии●30 инчи / 36 инчи / 48 инчи, одговара за 5-7 стапки мини мал тенок молив Големи Новогодишни Елки, 3 големини ги исполнуваат сите ваши барања. ?●Издржлив Материјал ● Оваа Подлога За Новогодишна елка за повеќекратна употреба е изработена од висококвалитетен краток кадифен, мек допир со бели слатки реси, извонредна шема отпечатена од едната страна ве прави различни од другите, создавајте силна празнична атмосфера. ?●Уникатен Дизајн●Нашето здолниште од дрво е навистина како здолниште за девојчиња, има украсна ресичка за да ја покаже својата елеганција, 3 вратоврски за подобро носење и отстранување. ?`+Соодветни Украси Има многу висечки орнаменти во нашите продавници, можете да ги земете заедно за подобра декорација. ?●Совршена Декорација На Домот} здолништето За Новогодишна елка ќе стане совршен украс за Вашите Новогодишни елки дома, училиште, продавница, канцеларија, супермаркет итн., идеален подарок за забави, загревање на куќата, Божиќни празници и нова година, само испратете го на вашите пријатели или семејства како подарок. ?●И Големи И Мали Димензии●30 инчи / 36 инчи / 48 инчи, одговара за 5-7 стапки мини мал тенок молив Големи Новогодишни Елки, 3 големини ги исполнуваат сите ваши барања. ?●Издржлив Материјал ● Оваа Подлога За Новогодишна елка за повеќекратна употреба е изработена од висококвалитетен краток кадифен, мек допир со бели слатки реси, извонредна шема отпечатена од едната страна ве прави различни од другите, создавајте силна празнична атмосфера. ?●Уникатен Дизајн●Нашето здолниште од дрво е навистина како здолниште за девојчиња, има украсна ресичка за да ја покаже својата елеганција, 3 вратоврски за подобро носење и отстранување. ?`+Соодветни Украси Има многу висечки орнаменти во нашите продавници, можете да ги земете заедно за подобра декорација. КСОЛАР Елка Здолниште За Новогодишна И Празнична Прослава Е Стилски И Уникатен За Добро Украсување На Вашиот Дом Style Стил : Сончогледи На Црно-Бело Карактеристики На Производот 1.Големина на подлога за дрво (Димензија) : 30 / 36 / 48 инчи 2.Материјал за здолниште : мек допир краток кадифен 3.По Тежина : 30 инчи = 0,33 фунти / 36 инчи = 0,44 фунти / 48 инчи = 0,77 фунти Features Карактеристики на Предметот : Издржлив, Лесен, специјален, еднократно, украсен подлога за дрво за aut зима и празници ideal идеален За Подароци : одмор, затоплување на куќата, нова година, Божиќ, подарок за благодарност за вашите пријатели или семејства Упатство За Нега : машина за перење, сушење на ниска температура, Не избелувајте Пакет Вклучувајќи : 1 Елка здолниште.

Карактеристики

Производи во категоријата