.

.

Елка Здолниште Симпатична Свиња Божиќ Кадифен Дрво Здолниште 48 Инчен Чипка За Божиќ Декорација

Елка Здолниште Симпатична Свиња Божиќ Кадифен Дрво Здолниште 48 Инчен Чипка За Божиќ Декорација

DEN 495.84

Износ
Залиха

- Делукс Симпатично Здолниште За Новогодишна Елка Од Свиња Е Дизајнирано Со Деликатно Отворање На Стегање, Мекиот И Лесен Материјал Лесно Се Вклопува На Подот, 3 Вратоврски Со Црвено Јаже Се Погодни За Инсталација и Фиксација и Убава Шема Целосен Процес на Печатење!. Висококвалитетен Полиестерски Кадифен Материјал, Мек И Мек, Лесен И Нежен, Добар Допир, Отпорен На Абење, Без Пилинг, Антиалергиски, Убава Боја, Без Избледување, Лесен За Чистење, Може Повторно Да Се Користи Неколку Години!. Стандардна Големина На Производот, 30-36-48/Инчен Дијаметар, Погоден За Сите Големини На Новогодишни Елки И Внатрешен Распоред На Домот. Ова Совршено Божиќно Кадифено Здолниште Е Погодно За Божиќ, Нова Година, Празнична Забава, Промоција, Годишна Прослава, Активност Во Заедницата, Сценски Перформанси, Распоред На Сцени, Внатрешна Декорација Итн. Со Пријателски Дизајн, Фина Изработка, Прекрасни Дезени И Висококвалитетни Материјали, Таквото Совршено Здолниште За Новогодишна Елка Ќе Ви Донесе Интересен Празник И Поубаво И Модерно Искуство. - Делукс Симпатично Здолниште За Новогодишна Елка Од Свиња Е Дизајнирано Со Деликатно Отворање На Стегање, Мекиот И Лесен Материјал Лесно Се Вклопува На Подот, 3 Вратоврски Со Црвено Јаже Се Погодни За Инсталација и Фиксација и Убава Шема Целосен Процес на Печатење!. Висококвалитетен Полиестерски Кадифен Материјал, Мек И Мек, Лесен И Нежен, Добар Допир, Отпорен На Абење, Без Пилинг, Антиалергиски, Убава Боја, Без Избледување, Лесен За Чистење, Може Повторно Да Се Користи Неколку Години!. Стандардна Големина На Производот, 30-36-48/Инчен Дијаметар, Погоден За Сите Големини На Новогодишни Елки И Внатрешен Распоред На Домот. Ова Совршено Божиќно Кадифено Здолниште Е Погодно За Божиќ, Нова Година, Празнична Забава, Промоција, Годишна Прослава, Активност Во Заедницата, Сценски Перформанси, Распоред На Сцени, Внатрешна Декорација Итн. Со Пријателски Дизајн, Фина Изработка, Прекрасни Дезени И Висококвалитетни Материјали, Таквото Совршено Здолниште За Новогодишна Елка Ќе Ви Донесе Интересен Празник И Поубаво И Модерно Искуство. Ова Слатко Свинско Елка Здолниште Е Извонредно, Модерно И Убаво, Со Меки И Меки Материјали, Лесен И Нежен Допир. Многу Е Погоден За Божиќ, Нова Година, Празнични Забави, Годишни Прослави, Декорација На Сцена И Внатрешна Декорацијаоваа Луксузна Елка Здолниште Ќе Донесе Повеќе Топлина И Среќа На Среќниот Фестивал, А Исто Така Е Задолжително За Секој Семеен Празник.

Карактеристики

Производи во категоријата