.

.

Држач За Пенкало хофенгвел, Организатор На Биро Од Цврсто Дрво, Рустикален Дрвен Држач За Моливи, Држач За Пенкало За Фонтана, Држач За Канцелариски Пенкала За Биро

Држач За Пенкало хофенгвел, Организатор На Биро Од Цврсто Дрво, Рустикален Дрвен Држач За Моливи, Држач За Пенкало За Фонтана,

DEN 2.33

Износ
Залиха

СТИЛСКИ : овој рустикален држач за моливи за биро има гроздобер изглед што го облекува вашиот работен простор!. ЦВРСТ И УНИКАТЕН : овој рачно изработен молив кади е направен од едно цврсто парче дрво. Изработен е рачно изработен и насликан, секое парче со свои уникатни дезени и бои. КУПЕТЕ со 100% ДОВЕРБА : Ако имате какви било проблеми или не ви се допаѓа нашиот производ, со задоволство ќе ви обезбедиме враќање без прашања. НАРАЧАЈТЕ СЕГА БЕЗ РИЗИК!. РАЗНОВИДЕН : овој уникатен контејнер за пенкало може да се користи како организатор на уметнички материјали или во секој случај кога треба да ја организирате вашата работна маса или маса. За ВАШИТЕ ХОБИ : овој држач за пенкало обезбедува ред и складирање НА ВАШИТЕ САМИ, занаети или уметнички прибор како што се четки, ножици, владетели, алатки, маркери и многу повеќе!. ОДЛИЧЕН ПОДАРОК : безвременски предмет, овој гроздобер држач за моливи за биро е совршен роденденски подарок, одличен подарок за оние луѓе кои се чини дека имаат се.

Карактеристики

Производи во категоријата