.

.

Аексит Хексадецимални Клучеви Дупка Пили &засилувач; Додатоци Пресврт Вежба Малку 28мм Дупка Видов Дупка Пили Машина Алатка

Аексит Хексадецимални Клучеви Дупка Пили &засилувач; Додатоци Пресврт Вежба Малку 28мм Дупка Видов Дупка Пили Машина Алатка

DEN 2.33

Износ
Залиха

Остра, долготрајна, Алатката За Пила За Дупки е голема помош за вашата работа. Дијаметар На Дупката За Дупчење Видов : ~1 1/8" (28мм). Боја : црн и сребрен тон. Вкупна Тежина : 83g. Пакетот вклучува : 1 x Дупка Видов 1 x Вратило 1 x Пресврт Вежба Малку 1 x Х Х Х Клучеви. Опис : Изработен од квалитетен метален материјал за остро сечење и долготраен. Оваа Пила За Дупки ОД 28 ММ обезбедува добра цврстина и голема отпорност на абење. Се користи за дупчење дупки со голем дијаметар, обично преку тенки метални плочи. Исечете различни метални материјали. Сечење безбедно и ефикасно, Секачот За Пила За Дупки може лесно да се промени. Завртката за груб ја држи пилата цврсто на вратилото на дупчалката, така што се врти со иста брзина. Дојдете со Шестоаголни Клучеви за вас лесно цврсто клуч на завртката.

Карактеристики

Производи во категоријата