.

.

Детски Бинокуларен Телескоп Преклоплив Надворешен Птичји Бинокуларен Детски Телескоп Поставен За Деца Момчиња И Девојчиња Подарок За Детска Играчка За Гледање П?

Детски Бинокуларен Телескоп Преклоплив Надворешен Птичји Бинокуларен Детски Телескоп Поставен За Деца Момчиња И Девојчиња Подарок

DEN 1.33

Износ
Залиха

Применливо : овој детски пар двоглед е погоден за деца на отворено, гледање птици, патување, пешачење, кампување и е суштинска опрема на отворено за деца. Применливо : овој детски пар двоглед е погоден за деца на отворено, гледање птици, патување, пешачење, кампување и е суштинска опрема на отворено за деца. Користи висококвалитетни материјали : Овој Детски Двогледен Телескоп е изработен од висококвалитетен пластичен материјал, цврст и издржлив. ☌Лесен за употреба : двогледот обезбедува целосен стисок, кој лесно се држи за секое дете и исто така е многу забавен. Усвоен е преклоплив дизајн со прашка, што е погодно и практично. Делува како подарок : двогледот може да се прилагоди за да одговара на растојанието око-око на секое дете. Нашите двогледи прават прекрасни роденденски или празнични подароци и го забавуваат целото семејство!. Спецификација : Состојба : 100% Бренд Њуитем Тип : Детски Двогледматеријал : Пластикопционални Бои : Црвена, Сина, Жолта, Уцена : 2,5 Калибар На Окуларот : 2,5 смсајз : Прибл. 6.7 * 6 * 3см / 2.6 * 2.4 * 1.2 inch Weight : Прибл. 57г / 2.0 Оз Пакет Листа : 1 * Двоглед.

Карактеристики

Производи во категоријата