.

.

Zylifemagic екстра големи ќебиња за пикник на отворено водоотпорни, за плажа, кампување патувајќи на тревата, ќебето за паркирање, пакувањето на пакувањето , преносно н?

Zylifemagic екстра големи ќебиња за пикник на отворено водоотпорни, за плажа, кампување патувајќи на тревата, ќебето за паркирање,

DEN 3.33

Износ
Залиха

✔ Униски дизајн : Нашите софистицирани и привлечни пикник душеци се изработени од ткаенина од полиестер понге, исполнета со памук со игла со 80 GSM, 210 D Оксфордска ткаенина ПУ за поддршка на материјал. И дизајнот на креативната шема е модерен и авангард, сигурно ќе ги импресионира семејството и пријателите кога ручате на пикник. ✔ МАШИНА ПРЕДУПРЕДУВАЕ МАКЕДОНДЕН : Машината за миење на ватиран дизајн, фиксен памучен слој без да работи памук. Брзо сушење по миење, заштеда на време и напор, без деформација, без згаснување. ✔ Extra Големата отворена мат е совршена за целото семејство : 79 "x 79" голема големина, многу луѓе можат да седат и да легнат во исто време, погодни за 5-8 лица кои седат наоколу или 3-5 луѓе што лежат. Без разлика дали станува збор за пикник во паркот, игра на плажа или забава, ова ќебе е најдобриот избор. ✔ Water Proof : Вода што е отпорна на вода, PU обложување, избришете ја веднаш кога ќе се сретне со вода, нема да испушти вода брзо, и лесно може да се грижи за дамки. ✔ Мултална цел во сите сезони : пикник, кампување, трева, парк, пешачење, искачување, плажа, концерт на отворено, а исто така и одлична за кампување мат, матка за плажа, играње душек за домашни миленици, душек, душек итн. : Нашите софистицирани и привлечни пикник душеци се изработени од ткаенина од полиестер понге, исполнета со памук со игла со 80 GSM, 210 D Оксфордска ткаенина ПУ. И дизајнот на креативната шема е модерен и авангард, сигурно ќе ги импресионира семејството и пријателите кога ручате на пикник. ✔ МАШИНА ПРЕДУПРЕДУВАЕ МАКЕДОНДЕН : Машината за миење на ватиран дизајн, фиксен памучен слој без да работи памук. Брзо сушење по миење, заштеда на време и напор, без деформација, без згаснување. ✔ Extra Големата отворена мат е совршена за целото семејство : 79 "x 79" голема големина, многу луѓе можат да седат и да легнат во исто време, погодни за 5-8 лица кои седат наоколу или 3-5 луѓе што лежат. Без разлика дали станува збор за пикник во паркот, игра на плажа или забава, ова ќебе е најдобриот избор. ✔ Water Proof : Вода што е отпорна на вода, PU обложување, избришете ја веднаш кога ќе се сретне со вода, нема да испушти вода брзо, и лесно може да се грижи за дамки. ✔ Мултална цел во сите сезони : пикник, кампување, трева, парк, пешачење, искачување, плажа, концерт на отворено, а исто така и одлична за кампување мат, матка за плажа, играње душек за домашни миленици, душек, ит Продавница-Ние сме задоволни што можете да ги запознаете и да ги купите нашите производи. Вовед во брендот : . Lifeивотот доаѓа од животот, животот доаѓа од потрага, Хоуп Цилифемагиќ ќе го следи целиот „магичен живот“ заедно со сите.

Карактеристики

Производи во категоријата