.

.

LCDOLED компатибилен со NV156FHM-NY8 LP156WFG-SPT2 LP156WFG LP156WFG-SPT3 LP156WFG 15.6 инчи 165Hz FullHD 1920x1080 IPS 40PIN LED LED LED LCD LCD Decake Panel За замена на екранот

LCDOLED компатибилен со NV156FHM-NY8 LP156WFG-SPT2 LP156WFG LP156WFG-SPT3 LP156WFG 15.6 инчи 165Hz FullHD 1920x1080 IPS 40PIN

DEN 0.67

Износ
Залиха

1. LCD Model : NV156 FHM-NY8 LP156 WFG-SPT2 LP156 WFG(SP)(T2) LP156 WFG-SPT3 LP156 WFG(SP)(T3) or compatible; Item Particularity : 165 Hz Refresh Rate, IPS Panel;* Check PC Refresh Rate : Right click on Вашата работна површина> Одете во Поставките за приказ> Кликнете на Напредни поставки за приказ> Информации за прикажување - Стапка на освежување (Hz). 2. LCD конектор : EDP 40 Pins ; Големина : 15,6 инчи ; Резолуција : 1920x1080 -ИП ; Задно осветлување : LED LCD ; Гаранција : 3 месеци. 3. Пакетот вклучува само LCD екран, нема други делови. Ве молиме, чувајте ги вашите оригинални делови. 4. Дури и истиот производ, моделот секогаш се менува како што се менува производството. Willе испратиме компатибилен модел случајно, доколку треба да барате специфичен модел, ве молиме потврдете со нас пред да нарачате. 5. Предметот ќе биде добро тестиран пред испорака. Ве молиме, kindубезно проверете го вашиот модел и стапката на освежување повторно пред да купите. Ако не сте сигурни дали е точна ставка што ви треба, ве молиме контактирајте не со специфичен модел и слики од вашиот оригинален екран. Ве молиме, kindубезно оставете го целосното име и телефонски број за испорака. И вашиот поштенски код мора да одговара со името на вашиот град. LCD модел : NV156 FHM-NY8 LP156 WFG-SPT2 LP156 WFG (SP) (T2) LP156 WFG-SPT3 LP156 WFG (SP) (T3) или Компатибилноста : 3 месеци Големина : 15,6 инчи ЛЦД-конектор : EDP 40 Pins Backlarl Само LCD екран (без други делови) * Забелешка : Нема дополнителен LCD кабел, екран на допир, рамка, задниот капак, алатки за инструкции или инсталација, итн. Ве молиме, чувајте ги оригиналните делови. Потребна е професионална вештина за инсталирање. * Ве молиме, ве молиме, проверете го вашиот модел и повторно ја освежите стапката пред да купите. Ако не сте сигурни дали е точна ставка што ви треба, ве молиме контактирајте не со специфичен модел и слики од вашиот оригинален екран. * Дури и истиот производ, бројот на моделот секогаш се менува како што се менува производството. * Willе испратиме компатибилен модел случајно, доколку треба да барате специфичен број на модел, ве молиме потврдете со нас пред да нарачате. Ако не сте сигурни дали е точна ставка што ви треба, ве молиме потврдете со нас. * Предметот ќе биде добро тестиран пред испорака. Ако предметот има некој проблем, ве молиме contactубезно контактирајте не во рок од 3 месеци. * Ве молиме, не оставајте никакви негативни/неутрални повратни информации или отворете какви било побарувања пред да контактираме со нас, секогаш се обидуваме да се потрудиме да обезбедиме задоволно решение за нашите клиенти. * Ако имате проблем, не двоумете се да не контактирате. На сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 24 часа.

Карактеристики

Производи во категоријата