.

.

Од 3 3/4ин Х 50ид Бело Преклопување Еластично

Од 3 3/4ин Х 50ид Бело Преклопување Еластично

DEN 573.28

Износ
Залиха

Земја На Потекло : Тајван, Провинција Кина. Ширина На Пакетот : 3,5 Инчи. Висина На Пакетот : 3,2 Инчи. Должина На Пакетот : 3,5 Инчи. Од дворните пакувања На two со преклопен еластичен дисплеј убаво заедно со нивниот хардвер, патенти и многу повеќе. Спакувани поединечно во вреќи со баркодирана висат-ознака тие можат да бидат обесени во редови или фрлени заедно во корпа за експлозија на боја. Особено сакаме да користиме преклопен еластик за завршување на рабовите на мрежеста ткаенина за џебови во чанти и вреќи. Не работи со мрежа? Преклопната еластика е совршена за завршување на деколте или нараквици на специјална облека. Исто така, убаво ги завршува рабовите на пелени или капаци за пелени за безбедно да одговараат на вашето специјално бебе. Широк 20мм, најлон. Машинско перење топло, не избелувајте. Исушете се на средна топлина.

Карактеристики

Производи во категоријата