.

.

Медицинска сестра Чистење Капи Жени Долга Коса, Убави Мачки На Плажа Те Сакам Прилагодливо Работно Капаче Со Копче И Скринчи За Коса Со Лак

Медицинска сестра Чистење Капи Жени Долга Коса, Убави Мачки На Плажа Те Сакам Прилагодливо Работно Капаче Со Копче И Скринчи

DEN 134.24

Износ
Залиха

Може да се измие со топла вода и да се исуши за да исчезне мирисот. Муум прилагодливи медицински капи со Копчиња и Вратоврска Со Лента За Жени Долгата Коса Ја Апсорбира потта Лесно ја апсорбира потта за време на вашето работно време и го одржува челото свежо. Торбичка за опашка-капачињата за чистење на опашката се дизајнирани да бидат и ласкави и удобни Чувајте ја вашата долга, густа коса под обвивки со нашите стилски и функционални капачиња за чистење на опашката. Применливи прилики-погоден е за здравствена заштита, домашна работа, работа во двор, сликање, дограма, нега на лице, готвење и многу повеќе. Ве молиме дозволете мала разлика во бојата поради различните екрани. Колку и да е долга и густа вашата коса, оваа капа може целосно да ја покрие. Лесно прилагодете се одзади без да ја стискате главата. Можете лесно да ја прилагодите затегнатоста на хируршките капачиња за да одговараат на обликот на главата и стилот на косата. Дизајн На Памучна Лента за Пот - не само капи со копчиња со дизајн на копчиња, туку и вградена лента за потење преку челото што може брзо да го апсорбира целото потење за да го одржува челото чисто суво и свежо долго време работа, никогаш не влијае на работите, супер удобно особено во лето или долго време носење. Нашите панделки можат да бидат врзани во лак или други форми како што сакате, ве прави да изгледате професионално и брзо. Со добар квалитет на печатење, по миењето, тие нема да се намалат или избледат. Широко Се Користи-погоден е за здравствена заштита, домашна работа, работа во дворот, сликање, дограма, нега на лице, готвење и многу повеќе. Можете да ја добиете најдобрата работна состојба со неа. Паметно решение за болка во увото дизајнирано од медицински сестри за медицински сестри. Можете да ја добиете најдобрата работна состојба со неа. Оваа шапка за медицинска сестра е идеален производ за сите. Премиум Материјал-хируршко капаче изработено од висококвалитетен полиестер, кој е лесен, удобен, дише, пријателски за кожата, удобен за долго носење.

Карактеристики

Производи во категоријата