.

.

Изефија кучиња џемпер кучиња облека руно кучиња волнена џемпер зимска топла потта кошула со бебе шема мека пижами руно џемпер за мало кучиња средно куче мачка виол

Изефија кучиња џемпер кучиња облека руно кучиња волнена џемпер зимска топла потта кошула со бебе шема мека пижами руно џемпер

DEN 0.67

Износ
Залиха

❤❤❤ Големина : x-large (xl) - Должина на задниот дел : 13,8 инчи / 35 см, градите : 18,5 инчи / 47 см, вратот на вратот : 12,6 инчи / 32см. ? Совети : Овој џемпер е погоден за мало куче и кутре, а не за големо куче. Ве молиме, не ја изберете оваа ставка според вообичаената големина на вашето куче, секој производител може да има различна големина. Ве молиме, измерете го вашето домашно милениче внимателно и изберете малку полабава големина според табелата со големина лево и подолу пред плаќање. Подготвувањето на градите е најважно. Благодарам!. ? Материјал со висок квалитет и мешавина од мек руно ентериер. Висококвалитетна постава за руно. Ултра мека и удобна. Топло, дише, лесен, го прави вашето слатко куче да има потопла зима.

Карактеристики

Производи во категоријата