.

.

Ирска завртка за осветлување - Ден на Свети Патрик Унисекс екипа на џемпери

Ирска завртка за осветлување - Ден на Свети Патрик Унисекс екипа на џемпери

DEN 351.20

Износ
Залиха

* Грижа за облека* : Целосно миење машина - измијте внатре во ладна вода, сушење суво на тивок оган (препорачано е да висат суво). * Грижа за облека* : Целосно миење машина - измијте внатре во ладна вода, сушење суво на тивок оган (препорачано е да висат суво). Дизајнот е отпечатен на мека, удобна, 50% памук, 50% полиестер унисекс, џемпер за екипаж за возрасни. Барате совршен џемпер за да го прославите Денот на Свети Патрик? Не гледај понатаму! Оваа гордост ирски осветлување - дуксер за екипаж на Денот на Патрик е удобен, достапен начин да се изразите. Без разлика дали купувате за член на семејство, пријатели или ирско лице, можете да бидете сигурни дека ќе ставите насмевка на лицето. Барате совршен џемпер за да го прославите Денот на Свети Патрик? Не гледај понатаму! Оваа гордост ирски осветлување - дуксер за екипаж на Денот на Патрик е удобен, достапен начин да се изразите. *Големина и боја* : Ве молиме, повикајте се на табелата со големина (*Последна слика*) пред да купите правилни спецификации за големина. Машинско миење. Без разлика дали купувате за член на семејство, пријатели или ирско лице, можете да бидете сигурни дека ќе ставите насмевка на лицето. Овој неверојатен џемпер ќе стане главен во вашата гардероба. *Големина и боја* : Ве молиме, повикајте се на табелата со големина (*Последна слика*) пред да купите правилни спецификации за големина. Не пеглајте директно на или на задната страна на самата графика за да обезбедите долготраен принт. Овој неверојатен џемпер ќе стане главен во вашата гардероба. * Ексклузивен TCOMBO Design* : Професионално дизајниран и печатен исклучиво од TCOMBO, Inc. Овој неверојатно топол џемпер се одликува со вратот на екипажот, поставата на руно и двојно шевовите на иглата низ целиот свет.Повлечете го затворањето. Дизајнот е отпечатен на мека, удобна, 50% памук, 50% полиестер унисекс, џемпер за екипаж за возрасни. во Соединетите Држави. Не пеглајте директно на или на задната страна на самата графика за да обезбедите долготраен принт. Овој неверојатно топол џемпер се одликува со вратот на екипажот, поставата на руно и двојно шевовите на иглата низ целиот свет. Исто така, имајте во предвид дека врз основа на различни компјутерски дисплеи, боите на облека може да варираат малку од сликата.

Карактеристики

Производи во категоријата