.

.

Јаодад кучиња худи, зимски џемпери за кучиња миленичиња топло џемпери ладно време кученца облека палто за ултра мали и мали облеки со качулка облека мачка облека

Јаодад кучиња худи, зимски џемпери за кучиња миленичиња топло џемпери ладно време кученца облека палто за ултра мали и мали

DEN 1491.20

Износ
Залиха

【Премиум мек и квалитетен материјал】 : Кученцето за кучиња кучиња е направено со супер удобен полиестер со мек дремки внатре, што не е исто така дише, но исто така и многу топло. 【Мал стилски дизајн на спортска облека】 : Овој мал џемпер од качулка е многу стилски, изгледа како спортски палто. 【Мода и класика : : удобно секојдневно ултра ултра кучиња, оваа облека за домашни миленици е мода и симпатична пролетна есенска зимска облека за вашето прекрасно слатко милениче, направете го вашето домашно милениче да стане попривлечно. Вашето домашно милениче ќе го сака овој топол подарок!.

Карактеристики

Производи во категоријата