.

.

Сан Франциско Голден Гејт Мост Месечината стакло од стакло за цигари за цигари ветроупорен ѓубре може да печати фенси фиоки за пепел за домашна канцеларија во хоте

Сан Франциско Голден Гејт Мост Месечината стакло од стакло за цигари за цигари ветроупорен ѓубре може да печати фенси фиоки

DEN 351.84

Износ
Залиха

Стакло. Висококвалитет - Задебелен издржлив пепелник, еколошки и без олово. Добро мелење, кристално чисто. Директен стил на ветровито од пепел. Испорачани со три степени цигари. Анти-лизгачка подлога на дното. Избраниот дизајн на шема, лесен за идентификување на сопствената пепелник, може да се користи во затворено и на отворено, како што се хотели, домови, простории за пушење, тераси. Фиока за пепел или уникатен декоративен додаток. Ова е одличен подарок и за пушачите и за непушачите, и машки и за женски. Стакло. Висококвалитет - Задебелен издржлив пепелник, еколошки и без олово. Добро мелење, кристално чисто. Директен стил на ветровито од пепел. Испорачани со три степени цигари. Анти-лизгачка подлога на дното. Избраниот дизајн на шема, лесен за идентификување на сопствената пепелник, може да се користи во затворено и на отворено, како што се хотели, домови, простории за пушење, тераси. Фиока за пепел или уникатен декоративен додаток. Ова е одличен подарок и за пушачите и за непушачите, и машки и за женски. Во продавницата има поинтересни, мистериозни, симпатични дизајни за модели. Исто така, прифаќаме услуги за прилагодување на модели, доколку сте заинтересирани, можете да контактирате со нас за прилагодување. Може да изберете забрзана испорака за да ја добиете предметот побрзо. Ако запознавте некои проблеми за време на шопингот, ве молиме слободно контактирајте со нас.

Карактеристики

Производи во категоријата