.

.

Qksky ергономски тркалезни пепели со капак за цигари Аштрај декоративен фиока за пепел дома Аштрај за скриена маса дното цигара од цигара со капак за дома

Qksky ергономски тркалезни пепели со капак за цигари Аштрај декоративен фиока за пепел дома Аштрај за скриена маса дното цигара

DEN 2.67

Износ
Залиха

100% сосема нов и висок квалитет. Внатрешна скриена леплива маса дно ротирачки пепелник, одвојлив, лесен за чистење. Усвојување на дизајн на налепници што не се обележуваат, без нокти и без траги. Внатрешниот слив од не'рѓосувачки челик може да складира дупки за цигари, саѓи, итн. Двокреветната структура може да се извади и фрли за лесно чистење. Ергономски тркалезни пепелници со капак за цигари, декоративна лента за пепел од пепел дома за скриена табела дно цигара од цигари со капак за домашни текови : 100% нови и високо квалитетни скриени лепливи табели на дното ротирачки пепел, одвојување, лесно да се исчисти.Додинг што не се воспостави налепница за не-маркирање дизајн, без нокти и без траги.Ротт 360 степени, држете се на дното на која било рамна маса, може да се користи лесно. Внатрешниот слив од не'рѓосувачки челик може да складира дупки за цигари, саѓи, итн. и фрлено за лесно чистење. Спецификација : Материјал : ABS+не'рѓосувачки челик : 71 GSIZE : 13x10.7x3cm/5.11x4.21x1.18inchcolor : сива/бела боја вклучува : 1x ashtraynote : 1. веткајте дозволете 1-2cm грешки поради рачно мерење, Make Make, Make Make, Make Make, Make Make, Make Make, Make Make, Make Make, Make Make, Make Make, Make Make, Make Make, mak Секако дека не ви пречи пред да нарачате. 2.Се на разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот.

Карактеристики

Material:
ABS+Stainless Steel
Weight:
71g
Size:
13x10.7x3cm/5.11x4.21x1.18inch
Color:
Gray/White
Package Includes:
1x Ashtray
note:
1.Please allow 1-2cm errors due to manual measurement, make sure that you do not mind before you order.
2.Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :

Производи во категоријата