.

.

Гвинеја свиња смешна пува од кожа од пепел цигари држач за таблички за пепел за украси за домашни канцеларии

Гвинеја свиња смешна пува од кожа од пепел цигари држач за таблички за пепел за украси за домашни канцеларии

DEN 2.33

Износ
Залиха

Кожа. Направени во САД или увезени. Материјал : Овој држач за смешна фиока за пепел е изработен од кожа, мала тежина, лесна за носење и доволно длабоки додатоци за пушење уникатни пепелници за чување на пепел внатре. Дизајн на вдлабнатина : жлебовите совршено се вклопуваат со цигари за да спречат цигарите да испуштаат во пепелта или на масата, пепелниците се доволно големи за да сместат неколку пушачи. Цилиндрична форма : Оваа пепел за цигари мазен ентериер, фино полирање, мазни рабови не ја повредуваат раката, дизајнот е цилиндер може да биде многу добар за да се собере пепелта не лета. Повод : Оваа фиока за пепел може да ги украси вашиот дом, тремот, кујната, балконот, канцеларијата, внатрешен двор и одлично за секојдневна употреба, хотели, барови, ресторани, на отворено, кафулиња, забавни на отворено или домашни украси. Одличен подарок : Овој пепелник изгледа едноставен, но елегантен, модерен и практичен, не само кожен пепелник, туку и уникатен декоративен комплемент, убав подарок и за пушачи и за пушачи, мажи или жени. PU кожен пепелник десктоп цигара од држач за чување на таблички за чување смешно печатено декоративно за домашни канцелариски автомобили семејство затворено на отворено употреба.

Карактеристики

Производи во категоријата