.

.

Сфинкс мачка кожа пепелска преносна тркалезна цигара од пепел

Сфинкс мачка кожа пепелска преносна тркалезна цигара од пепел

DEN 1.33

Износ
Залиха

Кожа. Направени во САД или увезени. Материјал : Надворешниот прстен од пепел е изработен од кожа, а внатрешниот прстен е изработен од трајна пластика. Дизајн : Пеперката е дизајнирана со жлебови, а решетките можат да поправат цигари, да спречат тркалање, да ја чуваат работната површина чиста и мазна и да ве натера да се чувствувате среќни. Големина : 4 x 3,1 инчи / 10 см x 7,9 см. Можете да го изберете вашиот омилен стил за купување. Повод : Стилскиот пепелник е погоден за разни прилики во секојдневниот живот, дневната соба, спалната соба, конференциската сала, хотелот и така натаму, тоа не е само пепелник, туку и прекрасно уметничко дело. Совршен подарок : Ештрај со персонализиран дизајн на шема може да се даде и како подарок за вашето семејство, пријатели, импресивен подарок. Кожа. Направени во САД или увезени. Материјал : Надворешниот прстен од пепел е изработен од кожа, а внатрешниот прстен е изработен од трајна пластика. Дизајн : Пеперката е дизајнирана со жлебови, а решетките можат да поправат цигари, да спречат тркалање, да ја чуваат работната површина чиста и мазна и да ве натера да се чувствувате среќни. Големина : 4 x 3,1 инчи / 10 см x 7,9 см. Можете да го изберете вашиот омилен стил за купување. Повод : Стилскиот пепелник е погоден за разни прилики во секојдневниот живот, дневната соба, спалната соба, конференциската сала, хотелот и така натаму, тоа не е само пепелник, туку и прекрасно уметничко дело. Совршен подарок : Ештрај со персонализиран дизајн на шема може да се даде и како подарок за вашето семејство, пријатели, импресивен подарок. Ве одржувам среќни цело време. Висококвалитетни материјали, широк спектар на бои и индивидуални дизајни за импресивна декорација на домови.

Карактеристики

Производи во категоријата