.

.

TESSGO PS5 Црно Лице Плоча Покритие Школка Кожата Случај За Playstation 5, PS5 Конзола Капак Додатоци За Диск Издание

TESSGO PS5 Црно Лице Плоча Покритие Школка Кожата Случај За Playstation 5, PS5 Конзола Капак Додатоци За Диск Издание

DEN 479.84

Износ
Залиха

● [Tessgo Професионални VG Додатоци Провајдер] - Во Зависност од различните навики за користење, додатоците ќе им помогнат на играчите да завршат САМОСТОЈНО. ● [Висококвалитетна Абс Пластика] - црна тврда обвивка замена За Play Station 5 Конзола.(Само Издание На Дискот). [Лесен Начин за Инсталирање И Расклопување] - Во Согласност со оригиналната предна плоча, бравата е прецизна и лесна за инсталирање и расклопување. ●[Заштитете од Нула И Прашина] - тврдата предна плоча ја штити деликатната структура во ВНАТРЕШНОСТА НА конзолата PS5 од гребнатини, прашина и надворешно оштетување. ● [Добра Компатибилност] - Предната Плоча има отвори за лесен пристап до сите порти и копчиња.

Карактеристики

Производи во категоријата