.

.

Генератор на пламен на универзален окси водороден гас со 4 бакарни млазници+ Апсење на блиц за 30-150L/h HHO машина за заварување

Генератор на пламен на универзален окси водороден гас со 4 бакарни млазници+ Апсење на блиц за 30-150L/h HHO машина за заварување

DEN 959.84

Износ
Залиха

Единствена високо-технолошка транспарентна рачка, пријатен песок на филтерот во боја; може да се поврзе со разни млазници на црвен бакар пламен и млазница за игла, да ги задоволи потребите на различни корисници ;. Receiveе добиете генератор на пламен на факел со гас со 4 бакарни млазници+ Апсење на блиц. Деликатниот дизајн на изгледот, прецизно Регулатива за игла-вредност и професионално производство; Напредно, сигурен, безбеден и исклучителен. Усвојува месинг и светла позлата на хром; И рачката усвојува светски врвен ултра супер цврстина, отпорен на корозија и ултра стареење отпорен на материјал - особено развиен за генератор на окси водороден пламен. Деликатниот дизајн на изгледот, прецизно Регулатива за игла-вредност и професионално производство; Напредно, сигурен, безбеден и исклучителен. Пакетот вклучува : 1 x оксихидроген гас за заварување на факел тело 1 x мини држач за метал со малку дамки1 x Flash Appear 4 x Вода за лемење со вода за лемење со вода со дополнителен адаптер (најмалата големина на млазницата е како игла). Широко се користи како алатка за заварување, некои прилики, обработка на накит, поправка на кабел, зацврстување, а исто така може да го искористи и да биде загревање, да се ослободи од бојата на трупот, водоотпорна конструкција и сл.

Карактеристики

Производи во категоријата