.

.

ЈАЗ Машки Тенок Конус Одговара Фармерки

ЈАЗ Машки Тенок Конус Одговара Фармерки

DEN 429.28

Износ
Залиха

94% Памук, 5% Рециклиран Памук, 1% Еластан. Увезени. Затворање на патент. Машинско Перење. СЕКОЈДНЕВНИТЕ ФАРМЕРКИ СО ТЕНОК ФИТ : овие тенки фармерки со конус нудат трендовски, модерен изглед за секоја облека. КЛАСИЧНИ ДЕТАЛИ : Карактеристики класичен стил со пет џебови, затворање на копчиња и издржлива мува со патент, совршена за секојдневно носење. ПРЕМИУМ ТЕКСАС ЗА ИСТЕГНУВАЊЕ со допир на истегнување за крајно вклопување, овие слаби фармерки се удобни за целодневно носење и само се подобруваат со текот на времето. ЗАПОЗНАЈТЕ ГИ НОВИТЕ НАЈВАЖНИ РАБОТИ : Направени Од одговорно извори на материјали и имајќи го предвид Јазот етос, овие секојдневни најважни работи доаѓаат во широк спектар на вклопувања, големини, кроеви, бои и отпечатоци. АМЕРИКАНСКИ СТИЛ ЗА СИТЕ ВОЗРАСТИ : гап шампиони уникатно оптимистичко чувство За Американски стил што ги премостува празнините помеѓу поединците, генерациите и културите. Современиот Американски Оптимизам е во нашата ДНК. Од 1969 година, ние дејствувавме како сила за добро. Премостување на празнините меѓу генерациите, потеклото и идеите преку чесноста (и надежта) на нашата вечна младешка енергија.

Карактеристики

Производи во категоријата