.

.

Ламин-х Прилагодено Одговара На Жолти Капаци На Фаровите За Форд Ренџер

Ламин-х Прилагодено Одговара На Жолти Капаци На Фаровите За Форд Ренџер

DEN 1.33

Износ
Залиха

Задебелени жолти фарови изгледаат во текот на денот, и одлично за бело и магла услови. Заштитува од оштетување на карпите, минирање на песок или заматеност. Комплетот вклучува филм за двете страни на вашето возило и УПАТСТВА ЗА инсталација САМ. Ламин-х Фарови, т / С & Магла покрива пресечени и за левата и за десната страна На Вашиот Форд Ренџер (2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010). Ги штити и покрива вашите светла од оштетување на остатоците од патот. Изберете Јасно За невидлива заштита и/или филмови во Боја за да додадете задебелен стил. Одлични додатоци за вашиот камион.

Карактеристики

Производи во категоријата