.

.

AceBeam E70 Mini Flashlight EDC Flashlight 1.500 High Lumens Small Flanglight 3 x 519a LED 90+ High CRI -џебна светлина за кампување, пешачење, секојдневна употреба

AceBeam E70 Mini Flashlight EDC Flashlight 1.500 High Lumens Small Flanglight 3 x 519a LED 90+ High CRI -џебна светлина за кампување,

DEN 1759.20

Износ
Залиха

Throw : 140 метри. Flвезда на Flashlight : Доаѓајќи со една голема батерија што може да се полни со голем капацитет, нема да треба да се грижите за употреба на батеријата. Fl Flers Light Cri : E70 Mini EDC Flashlight ја усвои најновата популарна 519 A LED е со добро стручно ракување и убави нијанси, висока CRI, без никаква зелена нијанса, а подобра црвена репродукција.000 високи лумени. Големина : 4,37 ''/111mm (должина) x 1.000 високи лумени.Ace Beam E70 Mini Titanium е опремен со Triple 519 A LED диоди и прилагодени леќи на TIR кои произведуваат мек и избалансиран зрак за максимален излез до 1500 лумени. Водоотпорна фенерче изградена од титаниум тело, IP68 отпорен на вода, 2-метарско целосно потопување во вода, мирно справување со груби околини, нема да се грижи за тоа да се спушти во водата.02 ''/26mm (глава диа.E70 Mini ќе биде максимално да ја врати оригиналната боја на објектот, Beе бидете полесно да го набудувате предметот. Време на траење : 100 часа.53oz, со клип од не'рѓосувачки челик може да се прикачи на џебовите, го прави E70 Mini најдобриот избор на EDC Flerslys и исклучително добар избор за испраќање подароци на пријатели, родители или семејства . Everyvery Day Carry Flashlight : Theебната фенерче е долга 5,05in, тежи 2. ✅ Дирзибилна фенерче : Фленерната светлина на ЕДЦ усвои уникатно занаетчиство, изработено од тврда анодизирачка алуминиумска легура од 7075 алуминиум, неговата отпорност на вода IP68 и отпорност на влијание од 1 метри ја прават малата фенерче да издржи грубо ракување и сурово време. Компактна големина во комбинација со високи перформанси Направете го E70 Mini идеален EDC Flashlight. 5 нивоа на осветленост и 2 специјални режими (Strobe и Ultra-ниски) за разни сценарија, со клип од не'рѓосувачки челик може да се прикачи на џебовите, високо ефикасен дизајн на кола, стилски дизајн на цевки со двојни слоеви за подобра изолација на зафат и топлина.E70 Mini ќе биде максимално да ја врати оригиналната боја на објектот, Beе бидете полесно да го набудувате предметот. Дизајнот за заклучување и дизајнот „Двоен клик за вклучување“ спречува случајно активирање.output : 1500 високи лумени. Everyvery Day Carry Flashlight : Theебната фенерче е долга 5,05in, тежи 2. 5 нивоа на осветленост и 2 специјални режими (строј и ултра-ниски) за разни сценарија.4mm (Тело дија. 5 нивоа на осветленост и 2 специјални режими (Strobe и Ultra-Low) за разни сценарија, време на трчање до 56 часа-совршено ги задоволуваат различните потреби на дневна употреба, E70 Mini ќе биде вашиот совршен придружник. Компактна големина во комбинација со високи перформанси Направете ја E70 Mini идеална EDC Flashlight, слабо и ситно направена (само 93,2 g (3,3oz) без батерија). Flвезда на Flashlight : Доаѓајќи со една голема батерија што може да се полни со голем капацитет, нема да треба да се грижите за употреба на батеријата. Најновиот популарен LED 519 A е со добро струја и убави нијанси, висока CRI, без зелена нијанса, и подобра црвена репродукција, способност откривајќи ги сите детали за предметите. Неутрално бело (5000k) униформа точка за намалување на шансите за погрешно дијагностицирање. Стилски дизајн на цевки со двојни слоеви за подобра изолација на зафат и топлина. ✅ Дирзибилна фенерче : Фленерната светлина на ЕДЦ усвои уникатно занаетчиство, изработено од тврда анодизирачка алуминиумска легура од 7075 алуминиум, неговата отпорност на вода IP68 и отпорност на влијание од 1 метри ја прават малата фенерче да издржи грубо ракување и сурово време.

Карактеристики

Производи во категоријата