.

.

LED ламба за нокти на роза Blmiede за гел нокти 5 LED Flylsly Protication Shener Machine Nail Tools Алатки за нокти Светло градски нокти смола

LED ламба за нокти на роза Blmiede за гел нокти 5 LED Flylsly Protication Shener Machine Nail Tools Алатки за нокти Светло градски

DEN 1.33

Износ
Залиха

Име : LED ламба за нокти Тежина : 65g. Вашата : Лесна за употреба ламба за нокти за ентузијасти за DIY нокти и можете да уживате во DIY ноктите дома наместо да одите во салонот. LED LED ламбата за нокти исто така и совршен подарок за вас, пријатели, lубовник и вашето семејство!. Дизајн : Преносна LED LED светилка за фен за нокти може да се поврзе со компјутер, електроенергетска банка и полнач за мобилни телефони, што овозможува да го направите вашиот маникир во секое време и каде било. LED. Кога. LED ламба за нокти на роза за гел нокти 5 LED Fly Flerslight Protiction Shailer Machine Nail Tools Алатки за светло градски нокти смолпурпл ламби, мониста, 6 независни кондензатори, добри перформанси за собирање на светлина, брзината е побрза од обичниот LED, еквивалентно на брзината на LED светилката од 12 W, општо Полскиот за нокти има потреба од 25-30 секунди за да се исуши. Може да се користи за нокти, проверка.

Карактеристики

Производи во категоријата