.

.

Subiceto 12pcs fidget прстени за анксиозност од не'рѓосувачки челик прстени поставени анти -анксиозно прстен вртење на месечината starвезда срце цвет ладно стрес олеснување н

Subiceto 12pcs fidget прстени за анксиозност од не'рѓосувачки челик прстени поставени анти -анксиозно прстен вртење на месечината

DEN 2.67

Износ
Залиха

Ringsвони од вртење од не'рѓосувачки челик - Ако сте во лошо вознемиреност и секогаш сакате да ја изберете кожата или ноктите. Овие прстени за вртење ќе одат на долг пат за да ви помогнат да пренесете негативни навики на други работи. На пример, кога се чувствувате вознемирени, вознемирени или нагласени За работа, проучување и здодевен живот, облечете го модниот прстен за вознемиреност, што може да ви помогне да ги прилагодите вашите емоции и ефикасно да го ослободите стресот. Големина на прстените на опсегот - прстените за вознемиреност се достапни во големина 6 7 8 9 10, што може да ги задоволи потребите на носење на различни прсти, унисекс дизајн, погоден за жени и мажи од сите возрасти. Класичен и едноставен дизајн дизајн е погоден за различни прилики. Тие исто така можат да се користат како неколку прстени, венчални прстени, прстени за ангажман, ветувачки прстени и многу повеќе. Fidget прстени за вознемиреност - овие вртечки прстени за вознемиреност се изработени од хипоалергичен 316 L не'рѓосувачки челик, висока полирана површина, сјајна и сјајна, издржлива и ладна отпорност, скоро молчи кога се врти. Кога ќе го вртите нежно, прстенот за вознемиреност ќе помогне да се фокусирате на ваш сопствен мир наместо вознемиреност.Спинер прстените за вознемиреност се полни со личност и супер кул, погодни за сите прилики. Кул уникатен подарок - една нарачка содржи 12 парчиња различни вртежни прстени, вклучува 6 прстени со монистра со мониста, 3 прстени на Месечината, 1 едноставен опсег прстен со вметнат CZ, 1 срцев прстен, 1 цветен прстен. Overубовник и семејства на роденден, празник, годишнина, дипломирање, Божиќ, Денот на вineубените. Услуга за клиенти - Секоја ставка ќе помине низ строга инспекција за квалитет пред да биде испратена, ако имате какво било прашање или проблем во врска со вашиот сет на прстени за фигури, ве молиме слободно да ги известите, ќе ви се вратиме во рок од 24 часа и ќе ви обезбедиме и ќе ви обезбедиме и ќе ви обезбедиме и ќе ви обезбедиме и ќе ви обезбедиме задоволително решение.

Карактеристики

Производи во категоријата