.

.

Филтер Доналдсон p566387

Филтер Доналдсон p566387

DEN 4860.96

Износ
Залиха

Примарна примена : Пал HC9651 FKP8 H или Z. трајно. Сигурен. Земја на потекло : Соединетите држави. Дуралитските средства за чистење на воздухот на Доналдсон се тешки, неметални, лесни, само-поддршка и целосно за еднократна употреба.

Карактеристики

Производи во категоријата