.

.

Solarhome New H002438 Нов филтер за воздух пред Cleaner Компатибилен со Caterpillar 1303280, CLAAS 5810361, CIMMINS CDD001599, Доналдсон Топспин 6 Излез на врвот на излезниот трактор

Solarhome New H002438 Нов филтер за воздух пред Cleaner Компатибилен со Caterpillar 1303280, CLAAS 5810361, CIMMINS CDD001599,

DEN 1.00

Износ
Залиха

Име на дел : Ново куќиште за филтрирање на чистење на воздухот. Број на дел : H002438 1303280 5810361 CDD001599. Компатибилен со Caterpillar 1303280, CLAAS 5810361, Cummins CDD001599, Donaldson Top Spin 6 "Излез на врвот на врвот на излезот. Крст : Carquest 89176, Napa 4176, Wix 24176, Fleetguard AP8404. Чистач на воздух. Чистач на воздух. 1303280, CLAAS 5810361, CUMMINS CDD001599, Donaldson Top Spin 6 "Излез за врвен трактор на излез.

Карактеристики

Производи во категоријата