.

.

Нов филтер за воздух компатибилен со Kubota RTV900XTT RTV900XTW [стандард]

Нов филтер за воздух компатибилен со Kubota RTV900XTT RTV900XTW [стандард]

DEN 651.20

Износ
Залиха

100% сосема нова единица за задниот дел. Не се воспоставени од производство. 6- месеци-водство. Ги исполнува или надминува OEM спецификациите за вклопување и перформанси. Бесплатна испорака во цела САД. Модел : RTV900 XTT RTV900 XTW [Стандард] Дел Тип : Филтер за воздух Гаранција : 6 месеци Компатибилен Тип на опрема : Компактен трактор, тревник и градинарски трактор, преден косилка, нула косилка за вртење, трактор, комунални услуги за возило на возило со број : K1211-82320, K2581-82310, 1 G659, 1 G659 -11222 Компатибилна опрема Направете : Kubota.

Карактеристики

Производи во категоријата