.

.

Цнамај 3.23 Гардероба Во Форма На Кит Фиока Рачка На Вратата На Кабинетот За Детски Соби, Градинки, Дупка 1.26 /32мм, 2 парчиња Сина Боја

Цнамај 3.23 Гардероба Во Форма На Кит Фиока Рачка На Вратата На Кабинетот За Детски Соби, Градинки, Дупка 1.26 /32мм, 2 парчиња

DEN 3.33

Износ
Залиха

Морска тема рачка-кит форма, пакет од 2 рачки, опремени со завртки,и лесно монтажа, Сина Боја. Големина : дупка теренот 1.26"/32мм, 3.23"x0, 9"x0, 9"/82x23x23mm(LWH). Мат текстура, материјал од легура на цинк, мелење на рабовите без бруси.Мала риба океан форма, многу интересна рачка. Шарените бои танцуваат во просторот како музички ноти,невиноста и детството проникнуваат.Направете вашиот простор е полн со љубов. Цртан филм боја гардероба фиока кабинетот врата рачка погоден за бебешки соби, детски соби, центри за рано образование, градинки и други места. Добредојдовте Во Цнамај Спецификации : Име : рачка за Морска тема-Материјал За облик На Кит : боја на легура на цинк : Сина Големина : теренот на Дупката 1,26"/32мм, 3,23"x0, 9"x0, 9"/82х23х23мм(LWH) пакетот содржи : пакување од 2 рачки,опремени со завртки и лесно склопување, Сина Забелешка : 1) боите може да имаат разлика како различен дисплеј, ве молиме разберете. 2) ве Молиме дозволете 0 - 2мм грешка поради рачно мерење, ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да понудите.

Карактеристики

Производи во категоријата