.

.

СОГУДИО Бела капа за изолација на када, ПП материјал од када, изолацијата на када за складирање на када, када за када, преклопна преклопна када, обвивка за када

СОГУДИО Бела капа за изолација на када, ПП материјал од када, изолацијата на када за складирање на када, када за када, преклопна

DEN 1456.00

Износ
Залиха

Бања за бања и додатоци за луксузни бања : Нашата лента за бања со кади со држач за сапун обезбедува класичен луксуз и пријатно бања со бања и држач за сноп за телефон, i Pad, стакло и таблет. Има добра отпорност на вода, здравје и заштита на животната средина. ФУНКЦИЈА : Када за прашина, табла за складирање на када, изолација од када, заграда за преклопување, погодна за кади со најмногу стандардна големина. Изолација на када : Како ватенка на телото, топлината циркулира во кадата, удобно и релаксирачко. Погодно за сила на прсти, лесен за отворање, затворање и движење. Бања за бања и додатоци за луксузни бања : Нашата лента за бања со кади со држач за сапун обезбедува класичен луксуз и пријатно бања со бања и држач за сноп за телефон, i Pad, стакло и таблет. Има добра отпорност на вода, здравје и заштита на животната средина. ФУНКЦИЈА : Када за прашина, табла за складирање на када, изолација од када, заграда за преклопување, погодна за кади со најмногу стандардна големина. Изолација на када : Како ватенка на телото, топлината циркулира во кадата, удобно и релаксирачко. Погодно за сила на прсти, лесен за отворање, затворање и движење. Раскошно искуство за капење : Нашиот украсен мост за бања го прави задоволството за капењето. Бамбус решетката за бања ја прави вашата бања смирувачка од миризливи свеќи, забава да пиете и да гледате филмови. Значи, фиоката за када за када е совпаѓање на алтернатива на дрвена полица за бања. Име : Преклопување на када за покривање : PP Resindimensions : 75 × 149 × 1cm, 75 × 159 × 1 CMStyle : Јапонија Елепопуларни елементи : Цврсти бои за складирање : Преклопливо складирање, заштеда на простор, Мулти-Пурспој , може да се користи како shelffunction : зачувување на топлината, топлина, непречен развој, не е лесен за пробивање Белешка : 1. Ве молиме, дозволете 1-3см да се разликува како резултат на рачното мерење.2. Производот вклучува само корица за када што не е во употреба, фиоката за када може да се склопи и чува. Бамбус бања Кади е привлечен и долготраен подарок што носи раскош во вашата бања.

Карактеристики

Производи во категоријата