.

.

Xipcokm Women'sенски ринестон клин Сандал летен клип пети Флип апостолки папучи од платформи сандали со чевли за поддршка на лак

Xipcokm Women'sенски ринестон клин Сандал летен клип пети Флип апостолки папучи од платформи сандали со чевли за поддршка на

DEN 79.84

Износ
Залиха

【La Tex insole】 : Неволја на овие жени флип -апостолки со латексно подлога дава голема утеха и амортизирање за ногата. Изберете ја големината според табелата со големина на сликата на производот! Ако имате какви било прашања во врска со папучи, слободно контактирајте не. Сјајните ленти на овие сандали со влечки додаваат малку искра на вашиот изглед на летната мода. Изберете ја големината според табелата со големина на сликата на производот! Ако имате какви било прашања во врска со папучи, слободно контактирајте не. 【Дизајн за привлекување очи】 : Модни сандали со елеганција и луксуз на Sparkle Rhinestone, што ги прави чевлите поискрени. ❀ ОДГОВОРНА Големина : Ние користиме азиски големини, кои работат помали од нас. Направени во САД или увезени. Лизгање на затворање. Завршено со малку постепена кожена кожа за целодневна удобност. 【Совршено здружување】 : Од фармерки до шорцеви, фустани и здолништа со која било должина, сандалите со накит со ринестон се сигурен начин да се надминат секоја облека. 【Повод мора да има】 : Пар убави рамни сандали, погодни за многу прилики како затворен, на отворено, слободно време на плажа, патување за одмор, дневно одење, улично шопинг, забава, банкет, датира и слично. Трендовски и минималистички, создавајќи лесен летен стил. 【La Tex insole】 : Неволја на овие жени флип -апостолки со латексно подлога дава голема утеха и амортизирање за ногата. 【Совршено здружување】 : Од фармерки до шорцеви, фустани и здолништа со која било должина, сандалите со накит со ринестон се сигурен начин да се надминат секоја облека.

Карактеристики

Производи во категоријата