.

.

Вуду Шминка Х Микро-Марк Костим Шминка, 2,9 Г Тава

Вуду Шминка Х Микро-Марк Костим Шминка, 2,9 Г Тава

DEN 319.20

Износ
Залиха

Направено со најквалитетни, природни состојки, нашата подлога од кокос крем во прав всушност ја храни и хидрира вашата кожа додека ја носите, е водоотпорна, градежна и е бестежинска. Рачно изработени Во Њу Орлеанс, Луизијана, САД. Органска, Природна, базирана на кокосово Масло за секое време носење. Одлично За Косплеј! Формулата Отпорна На Вода ќе трае цел ден преку пот, дури и трае додека спиете. Од најправедните од сите до најдлабоката бронза, нашата шминка ве има беспрекорно покриена. Вуду Шминка Х Микро-Ознака Направена Со најквалитетни, природни состојки, нашата подлога од кокос крем во прав всушност ја храни и хидрира вашата кожа додека ја носите, е водоотпорна, градежна и е бестежинска. Една тава обично трае 6 до 9 месеци кога се користи секој ден и има рок на траење од 4 години. Од најправедните од сите до најдлабоката бронза, нашата шминка ве има беспрекорно покриена. Рачно изработени Во Њу Орлеанс, Луизијана, САД.

Карактеристики

Производи во категоријата