.

.

Мојата ДАМА Тресне Клип За Коса Во Шишки Човечка Коса Шушкави Тресне Раб Со Храмови Фризури За Жени Клип На Рамни Уредни Удирања Едноделен Тресок Продолжување На К?

Мојата ДАМА Тресне Клип За Коса Во Шишки Човечка Коса Шушкави Тресне Раб Со Храмови Фризури За Жени Клип На Рамни Уредни Удирања

DEN 1.00

Износ
Залиха

ВРВЕН КВАЛИТЕТ-100% реми човечка коса, без пролевање, без заплеткување, без синтетичка мешавина, без мешавина од животинска ткаенина, може да се Исече, Завитка и Исправи. Мека е како твојата коса. Лесен за УПОТРЕБА - едноделниот дизајн на додатоци за коса го олеснува носењето. Потребна е 1 секунда за да ги исечете удирањата во косата или да ги отстраните. НЕВИДЛИВ-тресне е шиење со невидлив клип. Прицврстете го во вашата коса и добро ќе се вклопи со вашата коса. Откако ќе го носите, криењето на работ на шишките во вашата коса ќе има пореален ефект. ПРЕДНОСТ-Додадете волумен на шишките, трансформирајте ја фризурата без да ја исечете сопствената коса. Совршен За Забави или Секојдневна Употреба. СЛАТКИ СОВЕТИ-француски Удирања : 6 Инчи (Храмови : 11,5 Инчи); Шушкави Удирања : 5,8 Инчи (Храмови : 11 Инчи). Боите што ги покажуваат сликите може малку да се разликуваат поради осветлувањето и мониторите. Слободно контактирајте не доколку имате какви било прашања, а ние ќе ви одговориме со нашите професионални предлози во рок од 24 часа.

Карактеристики

Производи во категоријата