.

.

Ика Жените Еден Рамо Без Ракави Вратоврска Јазол Мини Фустан Лето Повик Цветни Печатење Нивоа Возбудува Линија Тече Замав

Ика Жените Еден Рамо Без Ракави Вратоврска Јазол Мини Фустан Лето Повик Цветни Печатење Нивоа Возбудува Линија Тече Замав

DEN 249.44

Износ
Залиха

100% Полиестер. Материјали : Женски Лак Фустан Со Едно Рамо Изработен од Полиестерска ткаенина, лесен и мек, пријателски за кожата, што ви дава лесно и искуство при носење. Боемскиот Фустан со Едно Рамо е течен, совршен за пролет, лето и aut. Карактеристики : Женска Летна Вратоврска Цветен Фустан Со Едно Рамо Еластична Возбуда На Половината Линија Течни Мини Фустани, едноставен и класичен фустан за нишање, без ракави, боемски стил, елегантен краток мини фустан, секси фустан без црна боја. Повод : Женско Бохо Лето Печатено Мини Фустан без Ракави без Рамо, погоден за разни прилики, секојдневно носење, плажа, свадба, вечерна забава, коктел, клуб, одмор, годишнина, враќање дома, нега на коса и шминка итн. Натпревар : Женски Летни Ремени Сарафан Со Едно Рамо Без Ракави Висок Струк А-Линија Мини Фустани со Проток можат да се комбинираат Со сандали, потпетици, патики, слајдови, летни влечки, апостолки, хеланки, ѓердан, обетки, капи итн., ве прават повеќе женствени и шармантни. Нега на облека : Рачно/Машинско перење во ладна вода, Не избелувајте, Висат сува е најпосакувана. Гаранција : Ние Сме Посветени Да Ви обезбедиме Најдобра Услуга за Клиентите. Доколку Имате Дополнителни Прашања или Проблеми, Слободно Контактирајте не. Пол : Женска Пригода : Дневен, Секојдневен Тип На Шема : кариран, цветен стил : Лежерна должина на Ракавот : Без Ракави : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Ладно Миење Раце,Закачување или Сушење На Линија : лето, Содржина на пакување со пролет : Фустан ОД 1 ПАРЧЕ.

Карактеристики

Производи во категоријата