.

.

Cotdinforca Случај За Huawei Honor 7X Паричник Случај Кожа Премиум PU Врежан Дизајн Магнетно Затворање Заштитен Капак Со Картички Слотови За Huawei Mate SE/Huawei Honor 7X. Среќа Детелина Ви?

Cotdinforca Случај За Huawei Honor 7X Паричник Случај Кожа Премиум PU Врежан Дизајн Магнетно Затворање Заштитен Капак Со Картички

DEN 175.84

Износ
Залиха

Специјално Дизајниран ЗА Huawei Mate SE / Huawei Honor 7 X-5,93 инчи. Изработена Од Врвна Синтетичка Кожа за долгорочна издржливост, таа е отпорна на абење.Изгледаат и се чувствуваат класично, елегантно. Обезбедува целосна сеопфатна заштита додека одржува тенок профил.Четири аголна заштита со висококвалитетна мека внатрешна обвивка на кожата.Амортизирачки материјал чувајте го вашиот телефон антискртах. Куќиштето За Мобилни Телефони во Стилот на книга е дизајнирано да се преклопува наназад, совршено е за пишување или гледање видео секој пат. Тоа е добра поддршка за вашиот мобилен телефон. Прецизните отвори овозможуваат директен пристап до сите карактеристики на телефонот без отстранување на куќиштето и совршено ја штитат Камерата. За COTDINFORCACOTDINFORCA посветува да им обезбеди на клиентите одлична услуга и производи со добар квалитет. Сите производи што ги продаваме се стилски дизајнирани и произведени внимателно за да обезбедат точно вклопување за дневната функционалност на вашиот уред. И сето тоа се продава по разумна цена. Тоа е најдобриот избор за вас.КОТДИНФОРКА е посветена да им даде на клиентите одлично шопинг искуство, ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да не контактирате. Ние ќе ви одговориме за 24 часа. ВО секој однос со клиентите, КОТДИНФОРКА се стреми да биде доверлив партнер и да се обиде да постигне 100% во задоволството на клиентите. Компатибилен Модел : - САМО ЗА Huawei Mate SE / Huawei Honor 7 X - 5,93 инчен Врежан Дизајн : - 3d релјефен тотем врежана детелина за среќа (нежен процес на втиснување). И нема да исчезнат со текот на времето, Погодни За Мажи, Жени и Тинејџери од сите возрасти. Материјал : - Висококвалитетна синтетичка стп кожа + внатрешен мек тенок тпу силиконски браник. Портфолио Функција : - телефонски капак Вклучени 2 слотови картичка и & 1 папка паричник паричник/чанта & 1 рачниот зглоб лента. Отстранлив ремен За Зглоб за носење погодност. Пакетот вклучува : - 1x Кожен Паричник Случај (мобилен телефон не е вклучен) Совети : Ако имате било каков проблем во врска со производот или испораката, ве молиме контактирајте не на време, ние ќе се обидеме најдобро да го решиме проблемот за вас. Вашето задоволство е нашата голема мотивација.

Карактеристики

Производи во категоријата