.

.

носење телефон случај Компатибилен со iPhone 11 Pro max, XS Max, 8 Плус, 7 Плус, 6s плус Мобилен Телефон Футрола, Премиум Вистинска Кожа Торбичка Футрола Случај Со Појас Јамка Ко?

носење телефон случај Компатибилен со iPhone 11 Pro max, XS Max, 8 Плус, 7 Плус, 6s плус Мобилен Телефон Футрола, Премиум Вистинска

DEN 1.67

Износ
Залиха

куќиштето на телефонот е обично заштитна обвивка која е дизајнирана да се вклопи околу мобилниот телефон. Примарната цел на куќиштето на телефонот е да го заштити телефонот од гребнатини, пукнатини и други видови оштетувања што можат да настанат од секојдневна употреба или случајни капки. Футролата За Торбичка За Мобилни Телефони Изработена од Врвна Вистинска кожа + мек Микрофибер внатре,целосна Заштитна функција и мек допир. Футрола За Мобилни Телефони, големина : 9*16.5*1.8 см, одговара Компатибилен со i Phone 11 Pro max, XS Max, 8 Плус, 7 Плус, 6s плус, Компатибилен Со Galaxy S21 5 G,Note10,A10s,A20,S10+, S9+, S8+, J4+, A10. Магнетно Затворање,сигурно силно магнетно затворање за да го одржувате вашиот паметен телефон Безбедно На Место, погодно за носење на телефонот со вас. Футрола за Јамка за појас : Цврста и добро зашиена јамка за појас, можете да висат на панталоните. куќиштето на телефонот е обично заштитна обвивка која е дизајнирана да се вклопи околу мобилниот телефон. Примарната цел на куќиштето на телефонот е да го заштити телефонот од гребнатини, пукнатини и други видови оштетувања што можат да настанат од секојдневна употреба или случајни капки. Футролата За Торбичка За Мобилни Телефони Изработена од Врвна Вистинска кожа + мек Микрофибер внатре,целосна Заштитна функција и мек допир. Футрола За Мобилни Телефони, големина : 9*16.5*1.8 см, одговара Компатибилен со i Phone 11 Pro max, XS Max, 8 Плус, 7 Плус, 6s плус, Компатибилен Со Galaxy S21 5 G,Note10,A10s,A20,S10+, S9+, S8+, J4+, A10. Магнетно Затворање,сигурно силно магнетно затворање за да го одржувате вашиот паметен телефон Безбедно На Место, погодно за носење на телефонот со вас. Футрола за Јамка за појас : Цврста и добро зашиена јамка за појас, можете да висат на панталоните. куќиштето на телефонот е обично заштитна обвивка која е дизајнирана да се вклопи околу мобилниот телефон. Примарната цел на куќиштето на телефонот е да го заштити телефонот од гребнатини, пукнатини и други видови оштетувања што можат да настанат од секојдневна употреба или случајни капки.Појас Јамка Мобилен Телефон футрола врвот-жито кравјо кожа, Едноставен Дизајн, погоден Компатибилен со деловни луѓе.Тенка Торба, Одлична идеја за подарок.Футрола за јамка за појас, Цврста и добро зашиена јамка за појас, можете да висат на панталоните.футролите за мобилни телефони се компатибилни со Паметен Телефон од 6,5 инчикомпатибилен Со i Phone 11 Pro max,XS Max,8 Plus,7 Plus,6 Plus Compatible Со Samsung Galaxy S21 5 G,Note10,A10s,A20,S10+,S9+,S8+,J4+,A10,A50s,A60,M31 S,m30s,a20,A30,a7,A8+, Забелешка 5,Забелешка 4,s7edge+, C7,C9 COMPATIBLE Со Huawei P40pro,P30pro,Nova5,5i Pro,4,3,3 I,Mate30pro,Mate20, 20pro ,Mate8,9,Honor 8x,8c,8playcompatible СО LG 10,g7,G8,v30,v35компатибилен Со sony xperia Xz3,Xz Premium,xa1 plus,Xperia 10,L2компатибилен Со Redmi 8a, 8,Note8,Note7,Note7pro,6 XCOMPATIBLE Со Google Pixel 3 Xl,Pixel Xlcompatible Со Motorola Moto G8 Плус,E6 Plus,E6 S (2020), Z4,G7 плус,g8 play,Z Playcompatible со nokia 2.3,5.1,8,9 pureview,X71compatible Со Zenfone 2 Ze551ml,3 ze552kl,5z Zs620kl,Zenfone Max (M2) Zb633klcompatible Со Blu G60,G70,G9 Pro.

Карактеристики

Производи во категоријата