.

.

Nite Ize Црна Продолжена Странично Балистичка Хоризонтална Цврста Тешка Торбичка Со х-голема Футрола Одговара НА ХИБРИДНИОТ Заштитник LG K8 V

Nite Ize Црна Продолжена Странично Балистичка Хоризонтална Цврста Тешка Торбичка Со х-голема Футрола Одговара НА ХИБРИДНИОТ

DEN 0.33

Износ
Залиха

Продолжената Торбичка (Случајот Со Отербокс Не Е Вклучен) доаѓа со еластични ленти од страните и дното на торбичката за да се сместат големи паметни телефони. Оддел за складирање погоден за Визит-Картички,Кредитни Картички,Personal Картички итн. Совршен за најтешката работа и најтешката игра, Нашата Футрола За Клипови Странично е иновативен додаток за високотехнолошки уреди во нерамни средини. Димензии : Ж 6.4 во. Nite Ize Клип Случај Товар заштитува вашиот телефон во сите услови. Издржливото затворање на куката и јамката го одржува вашиот телефон безбеден и безбеден, а неговиот супер силен клип се вклопува на ремените до 2 1/8. Заштитете го вашиот МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН LG K8 V со Овој Nite Ize Продолжен Странично Цврста Торбичка За Футрола со врвен квалитет (Случајот Otterbox НЕ Е ВКЛУЧЕН). Изработен од исклучително издржлив баолистички полипропилен и опремен со целосно затворено дно, ги апсорбира ударите и ги штити вашите предмети од елементите. Со патентиран флексибилен клип кој безбедно се прицврстува над и под вашиот појас, Товарот на Куќиштето на Клипот целосно може да се пофали со цврстиот фиксен клип. Два џебови на случајот - еден внатре и еден во задниот дел-држете идентификација, готовина и кредитни картички. Дополнително, функцијата За Траект за Заби ги одржува вашите безжични слушалки или слушалки безбедни и достапни. Издржливото затворање на куката и јамката го одржува вашиот телефон безбеден и безбеден, а неговиот супер силен клип се вклопува на ремени широки до 2 1/8". Компатибилен Прави / Модели : .

Карактеристики

Производи во категоријата