.

.

Баркод Берлин машка манга Миран жолта

Баркод Берлин машка манга Миран жолта

DEN 416.00

Износ
Залиха

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот. 98% памук, 2% еластан. Машинско миење. Дизајнирано во Barcode Berlin Design Studio во Берлин, Германија. Користени материјали : 98% памук, 2% еластан. Перење во машината за перење. Следете ги упатствата за етикетата. Нарачајте повеќе производи од Gunderwear без дополнителни трошоци за испорака. Контактирајте нè во случај да имате какви било прашања во врска со овој или друг производ (и). 98% памук, 2% еластан. Машинско миење. Дизајнирано во Barcode Berlin Design Studio во Берлин, Германија. Користени материјали : 98% памук, 2% еластан. Перење во машината за перење. Следете ги упатствата за етикетата. Нарачајте повеќе производи од Gunderwear без дополнителни трошоци за испорака. Контактирајте нè во случај да имате какви било прашања во врска со овој или друг производ (и). Вкусна жица од жолта боја од Баркод Берлин изработен од фино ребрести ткаенини со лого гума.

Карактеристики

Производи во категоријата