.

.

Лунарна Геометриска Покривка За Гајба За Кучиња, Фанки Шема Со Шарени Квадрати Форми На Кутии Шарен Мозаичен Графички Дизајн, Лесен За Употреба Покритие За Одгледу

Лунарна Геометриска Покривка За Гајба За Кучиња, Фанки Шема Со Шарени Квадрати Форми На Кутии Шарен Мозаичен Графички Дизајн,

DEN 3.33

Износ
Залиха

Нема боја што му штети на здравјето на домашните миленици, децата и семејството. Додека патувате, кампувате со вашето куче или го оставате вашето куче сам дома, оваа покривка за гајба ќе создаде домашно чувство како средина за нив каде и да се. Совршена идеја за подарок за вашиот пријател, семејство, момче или колега, љубител на миленичиња со нашата масовна количина на дизајни за Денот на Благодарноста, Божиќ, Нова Година, Денот на Вљубените и други празници. Издржлив капак на одгледувачницата. Железо лесно. Ве молиме, не заборавајте да ја измерите вашата гајба пред да нарачате. Фен безбедно. Железо лесно. Карактеристики-водоотпорен капак со прицврстувачи за куки и јамки. Гајба не е вклучена-САМО ПОКРИТИЕ. Карактеристики-водоотпорен капак со прицврстувачи за куки и јамки. Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние донираме процент од нашиот профит на локалните Невладини Организации кои помагаат во напорите за олеснување на земјотресот. Универзално одговара за повеќето стандардни големи жичани гајби. Без разлика дали станува збор за студено време, ветер, па дури и дожд, Лизнете го капакот преку металната гајба во вашиот трем, градина или балкон и оставете го вашето куче да ужива во просторот за одмор безбеден за миленичиња. Висококвалитетен капак за доказ за џвакање за гајба за вашето куче. Изграден од 100% полиестерска ткаенина слична на платно, капакот за гајба за миленичиња е исто така погоден за внатрешна и надворешна употреба.

Карактеристики

Производи во категоријата