.

.

Changcheng 7/8 '' '22мм Твит за гаснење на гаснење на рачката поставена со вклучување/исклучен прекинувач за прицврстување на кабелот за гаснење за 50 90 110 150 250 250cc мини велоси

Changcheng 7/8 '' '22мм Твит за гаснење на гаснење на рачката поставена со вклучување/исклучен прекинувач за прицврстување на

DEN 223.84

Износ
Залиха

➤ Fitment : Twist Twottle Set одговара на повеќето од 50 CC 90 CC 110 CC 125 CC 150 CC 200 CC 250 CC Dirt Bike Pit Bike, Mini Bike Baja MB200 200 CC 6.5 HP и Mini Baja MB165 196 CC 5,5 HP. ➤ Features : Цевката на гаснењето непречено ротира за да го намали притисокот врз зглобот при возењето. Совпаѓање на делови, совршена замена на старите делови. Чувствително сензори, стабилно работење и подобрена безбедност на возењето. Кабел за забрзување од 120 см/47-инчи, лесен за поврзување. ➤ ON/Исклучен прекинувач : DC12 V/10 A. Кабелот за вклучување/исклучување на прекинувачот е долг 45 см. Прекинувачот за вклучување/исклучување има две интерфејси за поврзување, кои се едноставни и удобни за инсталирање. Погоден е за повеќето велосипеди со јами и мини велосипед. ➤ Throttle Заменски сет : 1* Твисниот гас, 1* кабел за гаснење, 1* пар нанансирани, 1* стегач за гаснење, 1* вклучен/исклучен прекинувач, 1* пар на крофна од лента. ➤ SOFT Зафат на рачката : Зафатот на рачката направена од висококвалитетна гума е мека, издржлива и удобна. Површината на зафатот на рачката има густи испакнатини, што ефикасно го зголемува триењето. Меките материјали можат да го зголемат ефектот на апсорпција на шок и да го намалат притисокот на зглобот. ➤ Fitment : Twist Twottle Set одговара на повеќето од 50 CC 90 CC 110 CC 125 CC 150 CC 200 CC 250 CC Dirt Bike Pit Bike, Mini Bike Baja MB200 200 CC 6.5 HP и Mini Baja MB165 196 CC 5,5 HP. ➤ Features : Цевката на гаснењето непречено ротира за да го намали притисокот врз зглобот при возењето. Совпаѓање на делови, совршена замена на старите делови. Чувствително сензори, стабилно работење и подобрена безбедност на возењето. Кабел за забрзување од 120 см/47-инчи, лесен за поврзување. ➤ ON/Исклучен прекинувач : DC12 V/10 A. Кабелот за вклучување/исклучување на прекинувачот е долг 45 см. Прекинувачот за вклучување/исклучување има две интерфејси за поврзување, кои се едноставни и удобни за инсталирање. Погоден е за повеќето велосипеди со јами и мини велосипед. ➤ Throttle Заменски сет : 1* Твисниот гас, 1* кабел за гаснење, 1* пар нанансирани, 1* стегач за гаснење, 1* вклучен/исклучен прекинувач, 1* пар на крофна од лента. ➤ SOFT Зафат на рачката : Зафатот на рачката направена од висококвалитетна гума е мека, издржлива и удобна. Површината на зафатот на рачката има густи испакнатини, што ефикасно го зголемува триењето. Меките материјали можат да го зголемат ефектот на апсорпција на шок и да го намалат притисокот на зглобот. Подготовка : За повеќето од 50 CC 90 CC 110 CC 125 CC 150 CC 200 CC 250 CC DIRT BIKE PIT BIKE. За мини велосипед Baja MB200 200 CC 6,5 HP и Mini Baja MB165 196 CC 5,5 HP. Карактеристики : Законите за рачката се изработени од висококвалитетна гума, мека и отпорна на абење, удобно за ракување и силно триење. Гаснењето ротира непречено и чувствително. Намалете го притисокот на зглобот при возење. Прекинувачот за вклучување/исклучување е опремен со два конектори за поврзување, кои се применливи за повеќето велосипеди со јама и лесни за инсталирање. Спецификација : Вклучен/исклучен прекинувач : DC12 V/10 A. 45 см кабел со интерфејси со 2 конекција. Должина на кабелот за гаснење : 120см/47инч. Прицврстувач на гаснење : За лентата за рачки од 22мм. Пакетот вклучува : 1* гаснење на пресврт, 1* кабел за гаснење, 1* пар костец, 1* стегач на гаснење, 1* вклучен/исклучен прекинувач, 1* пар на крофна од лента како слика. Упатство за инсталација не е вклучена.

Карактеристики

Производи во категоријата