.

.

Фламинго Розова Божиќна Капа Капи На Дедо Мраз Краток Кадифен Со Бели Манжетни За Мажи Божиќни Празнични Украси За Забави

Фламинго Розова Божиќна Капа Капи На Дедо Мраз Краток Кадифен Со Бели Манжетни За Мажи Божиќни Празнични Украси За Забави

DEN 203.04

Износ
Залиха

полиестер. Произведено во САД Или Увезено. Материјал : оваа смешна божиќна капа е изработена од полиестер,мека,лесна,добар допир,добар изглед,мек и мек кадифен материјал,многу удобен за носење. Дизајн : секоја божиќна капа има уникатна и модерна шема за печатење,која додава празнична атмосфера,го разубавува животот и е полна со забава на божиќ, користете го овој смешен додаток за да донесете малку празнично расположение. Прилика : оваа капа на дедо мраз е смешен и симпатичен додаток на божиќните забави новогодишни забави,роденденски забави, годишни прослави,сценски настапи,забави за косплеј,маскенбали, семејни собири и многу повеќе. Мултифункционален : овие капи на дедо мраз можат да користат украси за украсување на вашата божиќна забава,дом,канцеларија,вашите пријатели и членови на семејството можат да ги носат овие капи за да уживаат во среќна и слатка атмосфера и да поминат незаборавен ден заедно. Одличен Подарок : уникатните капи на дедо мраз се одлични додатоци за празнични божиќни забави со костими,кои можат да создадат пријатна и интересна атмосфера,одлични и интересни подароци за пријателите,семејствата. Смешни Унисекс Божиќ Дедо Мраз Капа Печатени За Возрасни Жени Мажи Украси Дома Празник Партија Материјали Дедо Мраз Капа.

Карактеристики

Производи во категоријата