.

.

Кул Музика Забелешка Божиќ Дедо Мраз Шапка За Црвениот Божиќ Капа Празник Фаворизира Нова Година Празнична Забава Материјали

Кул Музика Забелешка Божиќ Дедо Мраз Шапка За Црвениот Божиќ Капа Празник Фаворизира Нова Година Празнична Забава Материјали

DEN 0.67

Износ
Залиха

Полиестер+Спандекс. Увезени. Одличен Божиќен Подарок : капите На Дедо мраз се погодни за повеќето луѓе. Најдобар подарок за пријатели, синови, ќерки и домашни миленици, Божиќните капи можат да донесат добро расположение На Божиќ. Чувајте Ја Новата година Топла : унисекс божиќната празнична капа ќе ве стопли на студ. Постава што ја отстранува потта, удобна за носење, без срам да ја соблечете капата. Среќна Нова Година. Мека и Квалитетна : Божиќната капа изработена од полиестер+спандекс ја прави Божиќната капа мека и добра на допир. Мека и удобна ткаенина која ја штити главата и косата без иритација или потење! Рачно перење, неалергиски, еколошки. Вие и вашето семејство ќе го сакате. Последно Многу Сезони : традиционална Црвено-бела Божиќна капа, препорачано миење раце, многу удобно за носење долги временски периоди. Изработката гарантира Дека Божиќната капа ќе биде достапна уште многу сезони. Најдобри Украси За Божиќна Забава : оваа црвено-бела капа прави совршена декоративна глава за облека за забави, создавајќи забавна и забавна атмосфера. Совршен За Божиќ, Ноќта на Вештерките, Божиќен косплеј, забави, родендени, Нови години, па дури и кикоти, продажба, промоции, годишни церемонии, настани во заедницата, сценски емисии, празнични забави и многу повеќе. Дедо Мраз Шапка Божиќ Празник Унисекс Капа Удобни Капи За Новогодишните Празник Партија Материјали Печати Смешни Патен.

Карактеристики

Производи во категоријата