.

.

#5d95tx Блескав Дедо Мраз Шапка Дедо Мраз Возрасни Божиќ Празник Шапка Унисекс Кадифе Класичен Дедо Мраз Шапка За Божиќ Нова Година

5d95tx Блескав Дедо Мраз Шапка Дедо Мраз Возрасни Божиќ Празник Шапка Унисекс Кадифе Класичен Дедо Мраз Шапка За Божиќ Нова

DEN 143.84

Износ
Залиха

крпа. Увезени. Предвремено затворање. Прекрасни Божиќни Подароци : Божиќната Капа Е Совршена За Повеќето Возрасни, Жени И Мажи. Одлични Подароци За Пријателите И Семејствата. Дедо Мраз Шапка Носи Убава Атмосфера Во Божиќ, Интересно На Детето. Подарок.Добар Квалитет Го Прави Дедо Мраз Шапка Ќе Биде Убаво За Божиќ Слика S-Hoot Секоја Година. Најдобра Божиќ Партија Ф-Авор Украси : Совршена Декорација Реквизит За Глава За Партиски Носии За Да Се Создаде Пријатен И Интересен. Атмосфера. Одлични Додатоци За Костими За Божиќ, Ноќта На Вештерките, Божиќна Косплеј, Тематски Забави, Родендени, Нова Година И Празнични Забави. Чувајте Ја Новата Година Топла : Возрасната Капа На Дедо Мраз Со Задебелена Постава За Дизајн Може Да Се Загрее. Во Студ. Облогата За Апсорпција На Пот Го Прави Удобен За Носење И Нема Да Ви Дозволи Да Се Засрамите Кога Ќе Ја Симнете Капата. Мека И Квалитетна : Капа На Дедо Мраз Изработена Од Висококвалитетен Кадифен. Црвена Кадифена Ткаенина И Двојно. Удобната Постава Ги Прави Возрасните Капи На Дедо Мраз Меки И Добро Чувство На Т-Уф. Мека Удобна Ткаенина За Заштита На Главата И Косата Без Иритација Или Пот! Обезбедете Долгорочна Употреба : Божиќна Капа Со Традиционална Црвена И. Потребно е бело, Рачно Миење, Супер Е Удобно За Долгорочно Носење. Верзија Делукс Дедо Мраз Шапка Со Класичен Стил. Без Коса, Изработката Обезбедува Големите Капи На Дедо Мраз Да Траат Уште Многу Сезони. Содржина на пакетот : 1 Xhat. #5d95tx Блескав Дедо Мраз Шапка Дедо Мраз Возрасни Божиќ Празник Шапка Унисекс Кадифе Класичен Дедо Мраз шапка За Божиќ Нова година.

Карактеристики

Производи во категоријата